Payitaht 20. bölüm fragmanı yayınlandı

Başrollerinde Bülent İnal, Özlem Conker ve Hakan Boyav’ın paylaştığı Payitaht Abdülhamit 20.bölüm fragmanı yayınlandı.

Payitaht 20. bölüm fragmanı yayınlandı

Dizide Sultan Abdülhamid döneminde geçen önemli olayları işleyen Payitaht Abdülhamit’in heyecan dolu senaryosu Osman Bodur ve Uğur Uzunok tarafından kaleme alındı. Diğer yandan yayınlanan 20. Bölüm fragmanın da ise, Payitaht Abdülhamit’in yeni bölümünde Abdülamit Parvus’un gerçek kimliğini öğrenecek onun kendisine karşı planladığı bütün planları deşifre edecek.

Kemalettin’in Abdülhamid’le konuşmasını uzun süredir bekleyen Hatice ise bu durumun gerçekleşmeyeceğini öğrenecek ve bir tokat Hatice’nin başta hayalleri olmak üzere hayatına dair bir çok kararından vazgeçmesine neden olacak. Murad ise peşine düştüğü ajanların kimliğine ise görür görmez etkilendiği Ahsen’in sayesinde ulaşacak. Abdülkadir’in evlilik teklifine ve kendisine karşı olan ısrarına daha fazla tahammül edemeyen Ahsen ise sarayı terk ecwek ve bu durum Ahsen’e aşık olan iki genci i Murad ve Abdülkadir’i karşı karşıya getirir.

Payitaht Abdülhamit Son Bölümde Yaşananlar:
Payitaht’in geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde Abdülhamit düşmanı olduğunun farkına varamadığı Parvus’u sarayında misafir etmişti. Abdülhamit gizli düşmanı Parvus’u konuk etmek ile meşgul olurken Murat ise bir sır gibi saklanan petrol haritasını sonunda elde etmeyi başarmıştı. Murad haritayı bulduğu gibi getirip Payitaht’a teslim etmişti.

Aynı zamanda Payitaht’a bir takım ajanların bulunduğunun farkına varan bu ajanların kimliğini tespit edebilmek için elinde bulunan kitapların şifrelerini çözmek için epey çaba harcamıştı. Ajanların peşine düşen Murad araştırmaları esnasında karşısına çıkan Ahsen’in güzelliğinden ise çok etkilenmiş ve görür görmez Ahsen’e âşık olmuştu.
Saraya geri dönmekte kararlı olan Mahmud Paşa ise saraya geri dönmek ve kaybettiği gücünü elde edebilmek için oldukça kapsamlı bir plan hazırlamıştı. Oğlu ile tehdit edilen Seniha Sultan ise oğlunu koruyabilmek adına kendisini tehdit eden Mahmut Paşa’nın bütün isteklerini mecburen yerine getirmek durumunda kalmıştı.

Payitaht Abdülhamit  20.Bölüm Fragmanını İzlemek İçin Linke Tıklayınız:

 

Payitaht Abdülhamit Payitaht Abdülhamit 20.bölüm fragmanı Payitaht Abdülhamit yeni bölüm Payitaht Payitaht fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor