Pasaport ve Ehliyet nereden alınır

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, pasaport ve ehliyetin artık emniyetten alınmayacağını açıklamasının ardından merak edilen pasaport ve ehliyet nereden alınacağını da söyledi. Peki, Pasaport ve Ehliyette yeni dönem nasıl olacak?

Pasaport ve Ehliyet nereden alınır

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu katıldığı Türkiye Müfettiş Kurulu 2017 Yılı İnceleme-Araştırma Çalışmaları Programında önemli açıklamalarda bulundu. 

Süleyman Soylu “Vatandaşımız için bürokratik işlemlerde zaman ve mekan tasarrufunu iyi yapmalıyız. Nüfus idaremiz 11 milyon 100 bin yeni çipli kartlardan verdiler.

1.5-2 ay patinaj yaptık. Yedi günde bunu sağlıyoruz. Bunu bir gün daha aşağı düşüreceğiz. Şehir merkezleri içinde beş güne ineceğiz. Vatandaşımıza kaliteli ve hızlı hizmet vermek için mücadele ediyoruz.

Bundan sonra pasaport ve ehliyeti nüfus idaresi verecek. Vatandaş bir parmak basınca devlet sana bir daha parmak bas demeyecek. Hem vatandaşımız fazla zaman tüketmeyecek hem de kamu dairesin eki verimliği en üst noktaya çıkaracağız. Bütün bunlarla birlikte trafikteki tescili 2018 Mart’a yetişecek noterlere vereceğiz. Maliyet yükselmesi olmayacak."

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Pasaport ve Ehliyette yeni dönem Pasaport ve Ehliyet artık nereden alınacak Pasaport ve Ehliyette nerede müracaat edilecek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı