Pana filmden yeni proje.. 7/24 Nöbet

Polat Alemdar'ın Kurtlar Vadisi ne zaman başlayacak diye beklerken 7/24 Nöbet projesi ortaya çıktı. Nöbet 7/24 ne zaman başlayacak, oyuncu kadrosunda kimler var, konusu ne olacak? İşte ayrıntılar

Pana filmden yeni proje.. 7/24 Nöbet

Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizisi olan Kurtlar Vadisi Pusu'nun devam edeceği günler merakla beklenirken Pana Film'den yeni bir proje çıktı. Polat Alemdar'ı yeniden ekranlarda görmek isteyen seyirciler, muradına erecek. Ancak Kurtlar Vadisi serisi ile değil Nöbet 7/24 isimli dizi ile..

Çekimleri yapılıyor
Son olarak geçen yıl 'Kurtlar Vadisi Vatan' filmini seyirciyle buluşturan Necati Şaşmaz'ın şirketinin yeni dizisinin detayları gün yüzüne çıkmaya başladı. Adı 'Nöbet 7/24' olan asker projesi için şu günlerde yoğun bir cast çalışması yürütülüyor. Dizinin oyuncu kadrosu ise belli oldu. Çekimleri Antalya bölgesinde yepyeni bir kasaba inşa edilerek gerçekleştirildiği ve polisiye konusunun işleneceği Necati Şaşmaz'ın Nöbet isimli sürpriz dizi projesinin Show TV ekranlarında yeni sezonda ekran serüvenine başlayacağı duyuruldu.

Oyuncu kadrosu
Bununla birlikte Pana Film imzasıyla yayın hayatına başlangıç yapacak Necati Şaşmaz'ın yapımcılığındaki Nöbet 7/24 dizisinin Ocak ayında ekranlara gelmesi bekleniyor. Nöbet 7/24 dizisnin oyuncu kadrosu ise şu şekilde: Saygın Soysal, Tuncay Beyazıt, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık, Yurdaer Okur, Kaan Sevi ve İbrahim Kendirci gibi güçlü oyuncular Nöbet dizisinde yer alacak. Show TV ile görüşülen dizinin ana karakterleri arasında Kurtlar Vadisi'nde de kamera karşısına geçen Cahit Kayaoğlu ile Ertuğrul Şakar da yer alıyor. Antalya'da yaşayan oyuncuların da rol alacağı dizide Cahit Kayaoğlu 'Jandarma Yüzbaşı Murat Soylu'ya, Ertuğrul Şakar ise 'Jandarma Üstçavuş Vedat Leblebici'yi canlandıracak.

7/24 Nöbet Nöbet 7/24 ne zaman başlıyor Nöbet 7/24 oyuncu kadrosu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Juventus şampiyonluğunu ilan etti
Juventus şampiyonluğunu ilan etti
Ekrem İmamoğlu 3 kulübe destek verecek
Ekrem İmamoğlu 3 kulübe destek verecek