Özboru Raf ile Adapazarı Raf Sistemleri değişiyor

Adapazarı Raf sistemlerinde yeni bir soluk yeni bir anlayış hakim olacak. Özboru Raf, Adapazarı müşterilerine yeni bir hizmet sunuyor.

Özboru Raf ile Adapazarı Raf Sistemleri değişiyor

Merkezi İzmir'de bulunan Özboru Raf, Adapazarı ve çevresinde Raf sistemlerini yeniliyor. Özboru Raf sistemleri neler yapıyor.

Özboru Raf sistemleri sahibi Erol Akçay, haber merkezimize yaptığı açıklamasında "Farklı boyutlarda ve yapılarda birbirinden değişik Adapazarı raf sitemleri kapsamında değerli müşterilerimize kusursuz bir hizmet sunmaktayız. Bugüne kadar gerçek sağladığımız güç referanslar altında sizlere market rafları ya da ahşap raflar ve depo raf sistemleri kapsamında sizleri de ailemize katmaktayız. Sürekli olarak gündemi takip ettiğimiz raf sistem hizmetleri altında en dayanıklı malzemeler altında gerçekleştirilen çalışmalar ile ürünlerinizi görsel anlamda en doğru şekilde insanlara ulaştırabilir ve bu sayede gerçekleştirmeyi arzu ettiğiniz hizmetleriniz adına kusursuz bir destek alabilirsiniz" dedi.

Özboru Sarf Sistemleri sahibi Erol Akçay, "Çok uygun fiyatlar altında Adapazarı raf sistemleri için sizlere sunduğumuz en iyi çözümler altında güçlü bir destek sağlıyor ve rekabetin her geçen gün daha zor bir hale geldiği farklı sektörler noktasında sizlere güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Dileyen insanlar bizlere 0532 291 95 20 numaralı telefondan ulaşabilirler" açıklaması yaptı.

Adapazarı Raf Adapazarı Raf Sistemleri Erol Akçay Özboru Raf
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri medeniyetler merkezidir
Kayseri medeniyetler merkezidir
Baba oğul birbirine rakip
Baba oğul birbirine rakip