Osman Elmalı, Kayseri Milli Eğitim Müdürü oldu

Kırşehir Milli Eğitim Müdürü olan Osman Elmalı, Kayseri Milli Eğitim Müdür Vekili olarak Kayseri'ye atandı.

Osman Elmalı, Kayseri Milli Eğitim Müdürü oldu

Kırşehir'in sevilen ve çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı, Kayseri Milli Eğitim Müdür Vekili olarak Kayseri'ye tayin oldu.

Kayseri Milli Eğitim Müdürü Vekili olan Osman Elmalı, atama kararının eline ulaştığını belirterek, yarından (Pazartesi) itibaren Kırşehir Milli Eğitim Müdürlüğü'nden ilişiğini keseceğini söyledi. Kayserili olduğunu ve kendi şehrinde Milli Eğitim camiasına hizmet vereceğinden ötürü mutluluk duyduğunu dile getiren Osman Elmalı, "Daha önce Kayseri Milli Eğitim Müdür Vekili olarak görev yaparken, 3 yıl önce Kırşehir Milli Eğitim Müdürü olarak tayinim çıkmıştı. Tekrardan Kayseri'ye dönüyor olmak benim için hem şaşırtıcı hem de mutluluk verici oldu" dedi.

Kırşehir'de görev yaptığı 3 yıllık zaman zarfından elinden gelen gayreti gösterdiğini ifade eden Osman Elmalı, "Kırşehir'de uyumlu bir şekilde çalışma dönemi geçirdik. Kırşehir'in eğitim başarısını üst seviyelere çekebilmenin gayretini gösterdik. TEOG ve üniversite sınavlarında bunun neticesini de gördük. Kırşehir'de gerek Milletvekillerimizle, gerekse valimizle ve belediye başkanımızla uyum ve diyalog içinde çalışmalar yaptık. Artık Pazartesi gününden itibaren Kayseri'de hizmet vermeyegayret edeceğim" dedi.

Milli Eğitim Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı Kırşehir Kayseri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erü'de Neler Oluyor ?
Erü'de Neler Oluyor ?
Trabzonspor son dakika.. Damien Da Silva Trabzon’da
Trabzonspor son dakika.. Damien Da Silva Trabzon’da