Advert

Organize İşler 2 Filmine Güney Kore Desteği

Organze İşler filminin devam serisi Organize İşler 2 çekimleri tamamlandı. Çekimlerde kimlerden yardım alındı? Organize İşler 2 ne zaman vizyona girecek? Yılmaz Erdoğan kim

Organize İşler 2 Filmine Güney Kore Desteği

Yılmaz Erdoğan’ın yeni filmi 4 Ocak’ta vizyona girecek. Film çekimleri geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Filmin aksiyon sahneleri için Güney Koreli bir ekiple anlaşıldı.

Organize İşler 2
Organize İşler’in devam filmi “Organize İşler 2 Sazan Sarmalı” çekimleri geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Başrollerini Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Demet Evgar, Ezgi Mola ve Bensu Soral’ın payaştığı film çekimleri başladığından beri sosyal medyada sıkça paylaşılan fotoğraflarla adından söz ettirdi. Yılmaz Erdoğan tarafından çekilen filmde işler sıkı tutuluyor.

Güney Kore desteği
Organize İşler filminde Yılmaz Erdoğan özellikle aksiyon sahnelerine oldukça dikkat ediyor. Aksiyon çekimlerinde daha başarılı olmak için Güney Koreli bir ekiple anlaştı. Yaklaşık 2 hafta İstanbul’da kalan ekip, aksiyon sahnelerinin yanı sıra İstanbul görüntülerinin çekimlerine de özel katkı sağladı.

Yılmaz Erdoğan kim?
Yılmaz Erdoğan 4 Kasım 1967 tarihinde Hakkari'de dünyaya geldi. İlk ve ortaokulu bitirdikten sonra Ankara Aydınlıkevler Lisesi'nde eğitimine devam etti. Lise mezuniyetinin ardından İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi'ni kazandı. İstanbul Kocamustafapaşa'da arkadaşlarıyla birlikte yaşamaya başladı. İTÜ'deki eğitimini yarıda bırakarak Ferhan Şensoy'un Nöbetçi Tiyatro kadrosuna katıldı. Yılmaz Erdoğan'ın televizyonda ilk işi 1988 senesinde Olacak O Kadar isimli programının senarist ekibinde bulunmasıdır. Türkiye genelinde tanınmasını sağlayan program ise 1993 senesinde kendi yazdığı ve Demet Akbağ ile baş rollünü paylaştığı Bir Demet Tiyatro'dur. Yılmaz Erdoğan, 1991 senesinde Sanem Oktar ile evlenmiş ve 1998 senesinde ayrılmışlardır. 2006 senesinde Belçim Erdoğan ile evlenmiştir. İki çocuk babasıdır. 

Yılmaz Erdoğan kim? Organize İşler 2 Organize İşler Kıvanç Tatlıtuğ Demet Evgar Ezgi Mola Bensu Soral
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayserispor’a ceza
Kayserispor’a ceza
Galatasaray - Trabzonspor maçı taraftar sayısı
Galatasaray - Trabzonspor maçı taraftar sayısı