Onur Büyüktopçu rekora koşuyor - Onur Büyüktopçu Kimdir?

Başladığı günden bu yana izlenme rekorları kıran Yemekteyiz’in sunucusu Onur Büyüktopçu’nun bu başarısı gözden kaçmadı.

Onur Büyüktopçu rekora koşuyor - Onur Büyüktopçu Kimdir?

Kiralık Aşk dizisinde Koriş karakteriyle tanınan Onur Büyüktopçu’nun sunduğu Yemekteyiz programı, büyük ilgi görüyor. Programda yaşananlar ekran başındakileri güldürürken çoğu zaman da geriyor. Ancak merakla izlenen programın başarısı da gözlerden kaçmıyor.

Gündüz kuşaklarında tam anlamıyla programın yıldızı parlıyor diyebiliriz. “Yemekteyiz” deyim yerindeyse son dönemde uçuşa geçti. Yayınlandığı saatte neredeyse dört TV ekranından biri bu programı izlemek için açık tutuyor. Hal böyle olunca da Yemekteyiz Tv8'in en fazla Reyting aldığı gündüz kuşağı programı olarak başarılı bir grafik çiziyor. "Yemekteyiz "in bu başarısını birçok kişi Onur Büyüktopçu'nun renkli sunumuna bağlıyor.

Onur Büyüktopçu Kimdir?
1982 yılında istanbul'da doğmuştur. 24 Nisan doğumlu Onur Büyüktopçu çocukluğunu İstanbul da geçirdi. Eğitim almak için İngiltere'ye giden Büyüktopçu Academy Of Creative Training Brighton Act London Film Academy’de oyunculuk eğitimini tamamlayarak Türkiye'ye döndü. Türkiye'ye döndükten sonra ilk oyunculuk deneyimini 2003 yılında yayınlanan Lise Defteri isimli gençlik dizisinde yaşadı. Bu dizi de Yusuf adlı bir genci canlandırdı. Onur Büyüktopçu daha sonra fenomen haline gelen dizi Doktorlar ve Yabancı Damat gibi dizilerde konuk oyuncu olarak yer aldı. Asıl mesleği cast direktörlüğü olan oyuncu yakın geçmişte ise 2010 yılında yayınlanan Güz Gülleri isimli dizide yer aldı. Son olarak ise, Kiralık Aşk dizisinde "Koriş" karakterini canlandırdı. Oyunculuğunun yanı sıra menajerlik, cast direktörlüğü ve tiyatro oyunculuğu da yapıyor. Şimdilerde ise, TV 8’in sevilen programı Yemekteyiz programını sunmaktadır.

Onur Büyüktopçu Kimdir? Onur Büyüktopçu Yemekteyiz Yemekteyiz TV 8 Yemekteyiz Onur Büyüktopçu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Göztepe Beşiktaş maçı özeti ve golleri
Göztepe Beşiktaş maçı özeti ve golleri
Kayseri son dakika. Kayseri uyuşturucu operasyonu
Kayseri son dakika. Kayseri uyuşturucu operasyonu