Advert

Onu Sultan Baba’ya yatıra bir götüreyim

Ekranların sevilen ve yakından takip edilen iki ismi Demet Akalın ve Hülya Avşar cephesinde sular durulmuyor.

Onu Sultan Baba’ya yatıra bir götüreyim

Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde Hülya Avşar'ın “Evli erkekler arada çaktırmadan kaçamak yapmalı” açıklamasıyla ilgili konuştu.

"Okan Gibi Bir Koca Bulsaydı!" Geçtiğimiz günlerde yaptığı “Evli erkekler arada çaktırmadan kaçamak yapmalı” açıklaması çok tartışılan Hülya Avşar’a bir tepki de Demet Akalın’dan geldi.

Önceki gün Bebek’te karşılaştığı habercilerin konuyla ilgili sorularını yanıtlayan Akalın, “Onu canım kadar severim aslında ama bu söylemleri beni delirtiyor” dedi ve ekledi:

Onu yatıra götüreyim “O aldatıldı, üzüldü diye herkes üzülsün istiyor. Benimki gibi, Okan (Kurt) gibi delikanlı adamlar da var. Muhakkak o da doğru adamı bulacak. Onu Sultan Baba’ya yatıra bir götüreyim.” Ben sahada konuşurum 
Önceki gün arkadaş grubuyla Tarabya’daki Kıyı Balık’ta buluşan Hülya Avşar, çıkışta habercilerin sorularını yanıtladı. “Erkekler çaktırmadan çapkınlık yapmalı” sözleri çok tepki çeken Avşar, o konuda soru yöneltilince gerildi: “Şimdi sizinle burada konuşacak değilim. Ben sahada konuşurum. Söyledim bitti. Bu konu kapansın” açıklamasında bulunmuştu.

Demet Akalın Hülya Avşar Okan Gibi Bir Koca Bulsaydı Demet Akalın'dan Hülya Avşar'a sert sözler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Japonya'ya nasıl gidilir ? Japonya işçi alacak
Japonya'ya nasıl gidilir ? Japonya işçi alacak
Anadolu Efes deplasmanda coştu
Anadolu Efes deplasmanda coştu