Oğulcan Engin eğlendiği mekanda kiminle kavga etti

Ortaya atılan iddialara göre Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin, gittiği mekanda yan masasında bulunan kişilerle kavga etti.

Oğulcan Engin eğlendiği mekanda  kiminle kavga etti

Duymayan Kalmasın isimli gündüz kuşağı programında Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin’in gittiği bir mekânda kavga çıkardığı iddia edildi.

Özel bir haber sitesinde yer alan habere göre; Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin gittiği mekânda yan masasında yer alan şahışlarla ne bakıyorsun tartışmasına girdi. Gecenin sonuna doğru ise tartışmanın kavgaya döndüğü iddia edildi.

Habere göre olaylı kavga tartışma esnasında yan masadan Oğulcan Engine fırlatılan bir pet şişe nedeniyle ortaya çıktı.

Geçtiğimiz yıllara bakıldığında da adı magazin gündeminde sürekli karıştığı kavgalarla anılan Oğulcan Engin’in 19 yaşında bir eğlence mekanında da kavga çıkarıp karakolluk olduğu ve Engin’in yine 22 yaşında da Milano’da gittiği bir gece kulübünde feci bir şekilde dayak yiyerek hastanelik olduğu da konuya ilişkin olarak ortaya atılan söylentiler arasında yer alıyor.

Oğulcan Engin Kimdir?
1990 Ankara doğumlu olan Oğulcan Engin, Beşiktaş’ın eski futbolcu larından olan Sinan Engin ile ünlü şarkıcı Seda Sayanın oğludur.

Çocuk yaşlardan itibaren üzerinde Beşiktaş formasını taşıyan Oğulcan Engin, 2001 yılına gelindiğinde  Beşiktaş Spor Kulübünden lisans almayı başarmıştır. Aldığı lisansın ardından 07-08 sezonunda Beşiktaş  ‘ın A2 takımında yer alan Oğulcan Engin  2,5 içerisinde görevi boyunca  A2 takımda  31 maça   4 gol atmıştır.

Spor kariyerinin ardından televizyon hayatına da adım atan Oğul Can Engin, ilk oyunculuk kariyerini ise;  annesi Seda Sayan ile birlikte Lays cips reklamlarında boy göstererek yaşamıştır.

oğulcan engin oğulcan engin kimdir seda sayan sinan engin duymayan kalmasın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor