O Ses Türkiye'de Yangın Şoku

Tv8 ekranlarının fenomen yarışması, O Ses Türkiye'de Hadise, Gökhan ve Murat Boz aradınsa gelişen "üfle üfle yanıyorum" diyaloğu izleyenleri gülme krizine soktu.

O Ses Türkiye'de Yangın Şoku

TV 8 ekranlarının fenomen yarışmalarından O  Ses Türkiye’ye jüri üyelerinden   Gökhan ile Hadise’nin  diyalogları damgasını vurdu.

Özel bir haber sitesinde yer alan habere göre;  yarışmacının Murat Boz’un sevilen şarkılarından “üfle Üfle” yi seslendirmesinin ardından Hadise’nin bir anısını anlatmak için Murat Boz’a dönerek "Üfle üfle yanıyorum" demesinin ardından Gökhan’ın Hadise’ye "Nasıl yanıyorsun Hadise?"  şeklinde bir soru yöneltmesi stüdyoda bulunan izleyicileri kahkaha krizine soktu.

Gökhan Özoğuz Kimdir? 

Sempatik halleriyle her defasında hayranlarının kalbini çalmayı başaran Gökhan Özoğuz, 1976 Kadıköy doğumludur. Özoğuz eğitim hayatını ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun olarak tamamlamıştır.

Müzik kariyerine başarılı bir şekilde devam eden Özoğuz, aynı zamanda O Şimdi Asker, O Şimdi Mahkum, Tramvay, Talı Kaçık gibi başarılı bir çok film projelerinde yer alarak oyunculuk kabiliyetini de gözler önüne sermiştir.

Hadise Kimdir?

22 Ekim 1985 tarihinde Belçikada dünyaya gelmiştir. Ailesi sivaslıdır. Belçikada büyümüştür. Küçük yaşlardan beri müziğe ilgi duyan hadise İdool 2003 yarışmasına katılmıştır.

Birinci olamamıştır ama yinede albüm teklifleri almıştır. Tekliflerle beraber albüm çalışmalarına başlamıştır.2005te ilk albümünü yapmıştır Sweat adlı albüm ilgi odağı olmuştur.

Stir me up şarkısı ile türkiye ve belçikada ilgileri üzerine toplamıştır. Türk gazetecileri ve basın olarak Hadise ile ilgilenmeye başlayınca hadise müzik kariyerini türkiye ye taşıyarak hayatına burada devam etmiştir.2008 yılında 2. albümü olan Hadise yayınlanmıştır.

Albümde ingilizce ve türkçe şarkılar bulunmaktadır. Bu şarkılar içinden Deli Oğlan parçası ilgi odağı olmuştur. 2009 yılında ise Eurovision Şarkı Yarışmasında kendi bestelediği Düm Tek Tek şarkısıyla Türkiyeyi temsil etmiştir. Yarışmada dördüncü olmuştur.

hadise o ses türkiye athena gökhan athena gökhan kimdir murat boz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı