O dövme İrem Derici'yi sağlığından etti

Ünlü şarkıcı İrem Derici, geçirdiği zor günler sonrası katıldığı programda yaptırdığı " Eylül" dövmesinin kendisine uğursuz geldiğini söyledi.

O dövme İrem Derici'yi sağlığından etti

Ünlü şarkıcı İrem Derici, hastanede kaldığı zorlu günleri anlatarak, sağlığı ile ilgili itiraflarda bulundu.

Özel bir haber sitesinde yer alan habere göre; ünlü şarkıcı İrem Derici  Star Tv ekranlarının gündüz kuşağı programı olan Duymayan Kalmasın’a konuk olarak "Eylülde her şey güzel olacak deyip koluma Eylül dövmesi yaptırdım ölümden döndüm." Diyerek sağlığı ile ilgili bir takım itiraflarda bulundu.

Geçirdiği zor günlerin ardından katıldığı programda ilk kez konuşan İrem Derici kolunda ki Eylül yazısından bahsederek, sağlığı bozulmadan önce Eylül’ün ayının kendisini için güzel geçeceğini hissettiğini ve bu yüzden koluna dövme yaptırdığını itiraf etti. İrem Derici konuyla ilgili olarak kendisine yöneltilen sorulara; "Bir dövme yaptırdım ölümden döndüm." Diyerek cevap verdi.

İrem Derici Kimdir? 

O Ses Türkiye yarışması ile tanınan İrem Derici, güzel  sesiyle kısa sürede  gönülleri fethetmeyi başardı. Türkiyenin en çok konuşulan şarkıcıları arasında yer alan ünlü şarkıcı İrem Derici o yarışmada Hülya Avşar’ın takımında yer almış ve yarı finalde elenmişti.

Genç sanatçı asıl çıkışını 15 Nisan 2014de “Kalbimin Tek Sahibine ” adlı şarkı ile yaptı. Piyasaya çıktığı andan itibaren dijital platformlarda “en çok dinlenenler” arasına giren şarkı internet ortamında en fazla indirilen ve dinlenen şarkı olma başarısını elde etti. Güzel şarkıcı 13 Eylül 2014 tarihinde Rıza Esendemir ile evlendi. Derici 2 yıl sonra Rıza Esendemir’den ayrıldı.

 

irem derici kimdir irem derici irem derici hastalığı irem dericinin diyeti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor