Advert

Nusret'in Seksi Dil Hocası Görenlerin Ağzını Açık Bıraktı

"Tek eksiğim dil" diyen Nusret'in kendisine tuttuğu dil hocası görenlerin ağzını bıraktı.

Nusret'in Seksi Dil Hocası Görenlerin Ağzını Açık Bıraktı

Ünlü işletmeci Nusret’in en büyük eksikliğim dediği dil problemini gidermek için tuttuğu özel ders hocası görenlerin ağzını açık bıraktı.
 
Özel bir magazin haber sitesinde yer alan habere göre; ünlü işletmesi Nusret Gökçe ABD ve Avrupa’da restoran zincirleri açmasının ardından yabancı dil eksikliğini gidermek için kendisine özel dil hocası tuttu.
 
Ünlü işletmeciye haftada iki gün ders verdiği öğrenilen hocanın yüksek çekiciliği ile görenlerin ağzını açık bıraktı.
 
Nusret Gökçe Kimdir?
 
1983 doğumlu ve Erzurumludur. Maden işçisi bir babanın 5 evladından birisidir. Henüz 2 yaşındayken ailesiyle birlikte Erzurumdan Darıcaya göç eden Nusret, maddi sebepler dolayısıyla Darıca Faik Şahenk Ortaokulunu altıncı sınıfta bırakmak zorunda kalmıştır. Kasapçılık mesleğine ilk olarak Bostancıdaki kasaplar çarşısında başlayan Nusret hızlı et kesimini ise buradaki iş yoğunlu ile öğrenmiştir.
 
2007 senesinde İstinye Parkta açılan kasap-restoran konseptinde çalışmaya başlamış daha sonra maddi zorluklar içinde cebindeki son parası ve kredi kartından çektiği 7 bin TL ile gittiği Arjantinde kasapları ve restoranları gezmiştir. Buralarda sektör ile ilgili yeni bilgiler öğrenmiş Türkiyeye döndüğünde aynı iş yerinde çalışmaya devam etmiştir.
 
Lokum, Ceviz, Kafes gibi etlerin mimari olan Nusret yine sektör ile ilgili araştırmaları devam ettirmek için Amerikaya gitmiştir. Burada üç ay boyunca ABDnin en bilindik dört restoranında bedava çalışmış ve deneyip edinmiştir.
nusret nusret gökçe nusret gökçe kimdir nusret sevgilisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Japonya'ya nasıl gidilir ? Japonya işçi alacak
Japonya'ya nasıl gidilir ? Japonya işçi alacak
Anadolu Efes deplasmanda coştu
Anadolu Efes deplasmanda coştu