Nurseli İdiz’den alkol açıklaması

Son zamanlarda aldığı alkol ile gündemden düşmeyen güzel oyuncu Nurseli İdiz’den alkol açıklaması geldi.

Nurseli İdiz’den alkol açıklaması

Sette kullandığı alkol sebebiyle işinden de olan ve eleştirilere mağdur kalan Nurseli İdiz açtı ağzını yumdu gözünü. Aldığı alkol nedeniyle hem rol aldığı hem de yeni dizi projesinde kovulduğu iddia edilen İdiz konu ile ilgili ilk defa konuştu.

Nurseli İdiz, alkollü olduğu için ikinci perdesine çıkamadığı tiyatro oyunu konusunda ekibin haklı olduğunu itiraf ederek, "Ailevi bir sorun yaşadığım için moralim çok bozuktu, o konuda hatalıyım. Keşke telafi edebilsem. Oyunu kaldırmışlar ama 10-20 oyun bedava oynama teklifinde de bulundum. Hatamı telafi etmeyi çok istedim. Kararı onlara bıraktım, ama bana kızgın oldukları için buna yanaşmadılar. Keşke olmasaydı, çok üzgünüm. Rol arkadaşım Erhan Yazıcıoğlu benim hakkımda çok güzel sözler söylemiş. Teşekkür ederim. Ben de onu çok seviyorum. Ancak ben bu oyunu bir yıldır oynuyorum. Ayrıca 44 bölüm dizi çektim. Böyle olsun istemezdim" dedi. 

Nurseli İdiz, kadrosundan çıkarılıp yerine Neriman Uğur'un alındığı 'Siyah İnci' dizisi hakkında ise kendisine büyük haksızlık yapıldığını iddia etti. Usta oyuncu, henüz işbaşı yapmadan sözleşmesinin haksız yere feshedildiğini ve yasal haklarının doğduğunu öne sürdü.

Sözlerine devam eden İdiz, bu yaşananlardan sonra psikolojim çok bozuldu. Bu ülkede sette bile içki içen oyuncular var, bütün herkes bunları bilmiyor mu? Neden sadece ben bedel ödüyorum? Bugüne kadar yediğim haltların hepsinin arkasında durdum, yemediklerimi de savundum. Yeter ama artık. Sürekli alttan al, nereye kadar? Ben de bir Nurseli İdiz'im. Şoförün ve set ekibinin lafıyla daha işe başlamadan, ne olduğunu bile anlatamadan benim işime nasıl son veriliyor? Sete geç gitsem ya da gitmesem bu bir bahane olabilir ama öyle bir şey de yok. Okuma provasına katılmışım, o kadar hazırlık yapmışım.

Bunların hiç mi değeri yok? Olan şu, ekip kriz yönetimi yapamadı, olmayan krizi büyüttü ama olan yine bana oldu. Mağdur oldum. Zaten 'Bu kadının yarın bir gün ne yapacağı belli olmaz' denilerek, piyasa şartlarının altında ucuza paralara iş veriyorlar. Bir de böyle büyük haksızlıklar yaşıyorum. Hakkımda 'İyilikten maraz doğar' deniyor, bana iş verilerek sanki lütuf yapılmış gibi... Bu ülkede ne büyük hatalar yapanlar ise başroller alıyor, kahraman gibi değer görüyor" açıklamasın da bulundu.

Nurseli İdiz Nurseli İdiz açtı ağzını yumdu gözünü Nurseli İdiz ve alkol Alkol Nurseli İdiz Alkol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı