Advert

Nur Yerlitaş şehit ve gazi ailelerinden özür diledi

Sosyal medya üzerinde yapmış olduğu canlı yayın sonrası tüm Türkiye’nin hedefi haline gelen Nur Yerlitaş özür diledi.

Nur Yerlitaş şehit ve gazi ailelerinden özür diledi

Katıldığı bir davette Nur Yerlitaş, "Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler aman yeter" ifadelerini kullanmıştı. Büyük tepki toplayan bu sözlerden sonra Yerlitaş'tan bir açıklama daha geldi. Dün bir basın açıklaması yapan Yerlitaş Instagram hesabından bir açıklama daha yaptı.

Ünlü modacı paylaşımında şu ifadelere yer verdi:"Geçen akşam katıldığım bir davette yaptığım canlı yayının altına yazılan hakaretler üzerine bir anda 'ŞEHİT' kelimesi duyunca, "artık bu ülkede şehit vermeye kimsenin tahammülü kalmadı" anlamında kullandığım kelimelerin kasıtlı olarak ya da yanlış anlaşılarak çok farklı yerlere çekildiğini ve resmen bir linç kampanyasına dönüştürüldüğünü üzülerek görüyorum.

Kimseyi şehitlerimizin aleyhine konuşturmayacağım gibi benim de şehitler aleyhine en ufak bir söz söyleyeceğim düşünülemez. Böylesine hassas olduğum bir konuda bu şekilde yanlış anlaşılmak beni derinden üzmüştür. Her ne kadar basına yansıyan şekilde bir kastım bulunmasa da bu anlaşılma nedeniyle üzdüğüm tüm Şehit ve Gazi aileleri ile görevli tüm Polis ve Askerlerimizden öncelikle özür dilerim. Kamuoyuna saygılarımla. Nur Yerlitaş.

Nur Yerlitaş Nur Yerlitaş özür diledi Nur Yerlitaş şehit ailelerinden özür diledi Nur Yerlitaş gazi ailelerinden özür diledi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Japonya'ya nasıl gidilir ? Japonya işçi alacak
Japonya'ya nasıl gidilir ? Japonya işçi alacak
Anadolu Efes deplasmanda coştu
Anadolu Efes deplasmanda coştu