No:309 dizisi 62.bölüm fragmanı yayınlandı

Başrollerinde Demet Özdemir ile Furkan Palalı’nın paylaştığı No:309 yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

No:309 dizisi 62.bölüm fragmanı yayınlandı

FOX TV ekranında yayınlanan No:309 dizisinin merak edilen 62.bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni bölüm fragmanın da kısa bir süreliğine Lale ve Onur'un evine yeleşme kararı alan Filiz erol ikilinin bütün düzenini alt üst ederken, iş hayatına mecburu olarak ara veren Erol ise ev hayatından çok sıkılarak işleri kötü giden Kurtuluş’a köfteci dükkanına ortak olmak için teklifte bulunacak.

Deli gibi kıskandığı eski karısını kendisine yakın tutmak isteyen Yıldırım hastalığını bahane ederken, Hülya’nın çevirdiği türlü işlerin farkına varan Filiz ise Hülya’ya kök söktürecek.

61.Bölümde Neler Yaşandı?
Yıllar sonra yurt dışından dönüş yapan ve Onur’dan bir kız çocuğu sahibi olan Özge ile her şeyden habersiz olan Lale tesadüfen bale okulunun önünde karşılaşmışlardı ve bu Durum Özge’yi derinden etkilemişti. Özge’nin gelişi ile adeta bayram sevinci yaşayan Betül ise bu durunu büyük bir fırsata çevirerek Özge’ye Onur’un Lale ile evlenmek mecburiyetinde kaldığını anlatmıştı.

Yıllar sonra çıkıp gelen kocası Yıldırım’ı çıldırtmakta kararlı olan Songül ise kendisine ilgi duyan Harun ile yemeğe çıkarak amacına ulaşmıştı. Sonunda kızı Lale ile yüzleşen Yıldırım, Lale’nin kendisine sorduğu soruların altından kalkamamıştı. Lale’nin sözleri ile dağılan Yıldırım kalp krizi geçirmiş ve hastaneye kaldırılmıştı.

Onur’un son günlerdeki tavırlardan şüphelenip Onur’u takibe alan Kurtuluş, Onur’un sakladığı bütün gerçekleri öğrenmişti. Öğrendikleri gerçekler ile şakına dönen Kurtuluş, Onur’un ofisine giderek onunla yüzleşmiş ve ondan Lale’ye bütün gerçekleri anlatması gerektiğini söylemişti.
 

 

No:309 dizisi No:309 62. bölüm fragmanı No:309 No:309 fragmanı No:309 dizisi 62. bölüm izle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor