Nihat Hatipoğlu'na öyle bir soru sordu ki - Slikon taktırmak günah mı

Ramazan sohbetleri ve aldığı ücret ile sürekli gündemde olan Nihat Hatipoğlu, bir izleyicinin slikon taktırmak ile ilgili sorduğu soru herkesi şok etti. İşte Hatipoğlu'nun cevabı..

Nihat Hatipoğlu'na öyle bir soru sordu ki - Slikon taktırmak günah mı

11 ayın Sultanı Ramazan ayının gelmesi ile birmlikte Atv ekranlarında her gün Nihat Hatipoğlu ile İftara Doğru programı yapan, geceleri de Nihat Hatipoğlu ile Sahura Doğru programı ile binlerce insanı ekran başına kilitleyen Prof.Dr. Nihat Hatipoğlu, dün akşam oldukça ilginç bir soru ile karşı karşıya geldi.

Slikon sorusu!
Nihat Hatipoğlu ile Sahur programında kendisine yöneltilen soruları yanıtlamaya çalışan Prof.Dr. Nihat Hatipoğlu, bir bayan izleyicinin kendisine "Slikon taktırmak günah mı" şeklindeki sorusunu da yanıtladı. Bayanın sorusu gerek yayın alanında gerekse ekranları başında programı takip eden binlerce insanın dikkatini çekti. Prof.Dr. Nihat Hatipoğlu'nun bu soruya verdiği cevap oldukça dikkat çekici idi. 

Hatipoğlu'nun cevabı
Prof.Dr.Nihat Hatipoğlu, bayanın kendisine yönelttiği "Slikon taktırmak günah mı" sorusunu yanıtsız bırakmadı. Ünlü profesör bu soruya "Vücudunda çökme olan hanımefendiler kocalarıyla iyi muhabbet olsun diye taktırabilir" cevabı verdi. Hatipoğlu, "Diyelim bir hanımefendinin doğumla beraber vücudunda önemli bir çökme başladı. Bu da karı-koca arasında sorun oluyorsa, hanımefendi eşiyle daha iyi bir muhabbet olsun diye bu tür müdahalalerde bulunabilir. Ancak moda için yapılanları tasvip etmiyorum" yanıtını verdi.

Nihat Hatipoğlu Slikon taktırmak günah mı Atv
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elazığ.. Feci kaza 13 yaralı
Elazığ.. Feci kaza 13 yaralı
Hangi İl Kaç Milletvekili Çıkartacak
Hangi İl Kaç Milletvekili Çıkartacak