Advert

Nihat Doğan'dan İzidivaç Programlarına Ağır Eleştiri

Bir dönem izdivaç programlarına yönelik yaptığı iddialı eleştirilerle gündeme gelen Nihat Doğan, yine sert konuştu.

Nihat Doğan'dan İzidivaç Programlarına Ağır Eleştiri

Ünlü şarkıcı Nihat Doğan yorumcu olarak görev aldığı programda Zuhal Topal’ın damat adaylarından olan Birkan K.’nin fuhuş operasyonun da gözaltına alınması ile ilgili çarpıcı yorumlarda bulundu.

Olaya ilişkin yorumlarda bulunan Nihat Doğan, konuyla ilgili olarak, "Sözüm ona o ahlaklı, namuslu kızlarımız yakalanırsa şaşırmayın" ifadelerini kullandı.

İzidvaç programları ile ilgili daha önce de "Bu programa katılanların yarısı escort" ifadeleriyle uzun süre gündemde kalan Nihat Doğan, yayın esnasında adeta bu sözlerinin devamı niteliğinde ilginç iddialarda bulundu.

Olaya büyük tepki gösteren Nihat Doğan "O zaman söyledim, bugün de söylüyorum. Sözde damat adayları arasında kadın satanlar, jigololuk yapanlar var" dedi.

Doğan sonrasında ise iddia dolu sözlerine; “Gün gelecek o evlilik programındaki sözüm ona o ahlaklı, namuslu kızlarımız yakalanırsa şaşırmayın. Ben hep doğruları söyledim. Şimdi söylüyorum. Üstüne alınan da alınsın" şeklinde konuşarak devam etti.

Nihat Doğan Kimdir?

1976 İstanbul doğumlu olan Nihat Doğan, ilk olarak çıkardığı amatör bir albümle müzik piyasasına giriş yapmıştır.
Sonraki yıllarda profesyonel anlamda albümlere de imza atan Nihat Doğan’ın, Kırdın Kalbimi, Zor Gelir, Züleyha, 1071, Allah Belanı Versin, Bitanesinden Bitanesine, Dayan Yüreğim, Anlamıyorlar, Ayrılık Acı Bir şey, gibi birçok başarılı single çalışmaları bulunmaktadır.

Ünlüleri taklit etme yeteneği ile de çok beğenilen Nihat Doğan, dizilerde küçük rollerde de yer alma şansını elde etmiştir.

nihat doğan berkan key izdivaç programları zuhal Topal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Facebok hakkında Zuckerberg konuştu
Facebok hakkında Zuckerberg konuştu
Muharrem İnce'den tamam göndermesi
Muharrem İnce'den tamam göndermesi