Nazlı Hamarat ve Tuğba Ekinci’nin koca kavgası şok etti

Ekranların tanına iki ünlü ismi Nazlı Hamarat ve Tuğba Ekinci balıkçıda kavga ettiler.

Nazlı Hamarat ve Tuğba Ekinci’nin koca kavgası şok etti

Ünlü oyuncu ve sanatçı Tuğba Ekinci ve TV8 ‘in eski stil yarışmacısı Nazlı Hamarat balıkçıda birbirine girdiler. Sanatçı Ekinci, Hamarat'ın ölmüş eşi için, "Kavga ettiğinizde kocan bende kalırdı." deyince kıyamet koptu.

Şarkıcı Tuğba Ekinci, önceki akşam meslektaşı Nazlı Hamarat ile balıkçıda saç başa kavga etti. Ekinci, Hamarat'a vefat eden eşiyle ilgili sözler söyleyince ikili çileden çıktı. iki şarkıcı arasında yaşanan olay şöyle gelişti:

'İşte Benim Stilim' yarışmasıyla tanınan Nazlı Hamarat, önceki akşam sevgilisi Aydın Gaffar ile beraber Bebek'teki Arnavutköy Balıkçısı'na gitti. Kısa bir süre sonra çifte Tuğba Ekinci eşlik etti. İlerleyen saatlerde konu, Hamarat'ın cinayete kurban giden eşi Emir Cevdet Şaşmaş'a geldi. Ekinci, "Cevdet zavallıydı siz her kavga ettiğinizde benim evimde kalıyordu" deyince sinirler gerildi. Nazlı Hamarat, "Emir sana yüzük hediye etmişti, onun bana hesabını versene" deyince olanlar oldu. Sözlü tartışma bir anda fiziki şiddete dönüştü. Masadan kalkan Ekinci, Hamarat'ın saçlarını çekerek, "Seni öldürürüm" diye tehdit etti. Aydın Gaffar, iki tarafı güçlükle ayırdı.

Nazlı Hamarat Tuğba Ekinci Aydın Gaffar Bebek Emir Cevdet Şaşmaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı