Mustafa Yalçın'a destek

Engelliler Koordinasyonu Kayseri Şubesi’nden Cumhur İttifakı AK Parti Talas Belediye Başkan adayı Mustafa Yalçın'a destek

Mustafa Yalçın'a destek

Engelliler Koordinasyon heyeti, Cumhur İttifakı AK Parti Talas Belediye Başkan adayı Mustafa Yalçın'ı, Bahçelievler Mahallesi seçim irtibat bürosunda ziyaret etti. Görme engelli vatandaşların sorunlarının konuşulduğu ziyarette, heyet Yalçın'a tam destek verdiklerini açıkladı.

Görme engelli vatandaşları, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevi sırasında tanıdığını ifade eden Mustafa Yalçın, "Görme engelli spor kulübü ve görme engelli derneklerinin temsilcileriyle sohbet ederek onların günlük hayatta karşılaştıkları sorunları ve bunlarla ilgili taleplerini biliyorum. Günlük hayatta en önemli sorunun rahat ve güvenli yürüyememe olduğunu da bilmekteyiz. Göreve geldiğimizde bu sorununa karşı en uygun çözümü getireceğimizin müjdesini vermek istiyorum. Bize oy versin, vermesin çevrenizdeki engelli arkadaşlarınızı bizimle tanıştırın. Onlarla konuşalım sıkıntılarına çare olmaya çalışalım” dedi.

İnsanlığın büyük bir imtihandan geçtiğini de ifade eden Yalçın, "Bu hayat sınavlarla dolu. Tüm insanlar her an bir imtihana tabi tutuluyor. Fakat görme engelliler, bu imtihanı daha da ağır yaşıyor. İmtihan dünyasında belediyecilerin imtihanı da özellikle bu durumdaki vatandaşlarına ne kadar yardım edebildiğiyledir. Herkes imtihan edilir. Kimi engeliyle, kimi parasıyla, kimi parasızlığıyla. Biz, idareciler hem bir vebal altına giriyoruz, hem de bir imtihana tabi oluyoruz. Bu imtihan sizlerin hayatını ne kadar kolaylaştırabildiğimizle ilgilidir" ifadelerini kullandı. Program, Mustafa Yalçın'ın, engelli vatandaşlarla tek tek kucaklaşmasının ardından sona erdi.

Talas mustafa Yalçın mustafa Yalçın başkan adayı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza