Mustafa Topaloğlu eşini hastanelik etti

Ünlü sanatçı Mustafa Topaloğlu, 18 yıllık imam nikahlı eşini darp etti. Hastaneye giden kadın ameliyat oldu.

Mustafa Topaloğlu eşini hastanelik etti

Mustafa Topaloğlu, kadına şiddet olayının kötü bir ismi oldu. İddiaya göre 18 yıllık imamlı nikahlı eşi, kendisini darp eden ünlü sanatçı yüzünden hastanelik olduğunu ve ameliyat geçirdiğini söyledi.

Eli yüzü tamamen şiş ve tanınmayacak halde olan Derya Topaloğlu, 4 arkadaşı ile birlikte kafede oturduğu sırada eşi Mustafa Topaloğlu’nun saldırısına uğradığını açıkladı. Kanal D’de ‘Renkli Sayfalar’ programına canlı telefon bağlantısı yapan Derya Topaloğlu, başına gelenleri anlattı.

Kadına şiddette gelinen noktanın hangi boyuta ulaştığı ise Derya Topaloğlu’nun anlatımıyla korkunç olaylar ortaya çıktı.

Ünlü sanatçı Mustafa Topaloğlu’nun kendisini kıskançlıktan dolayı darp ettiğini aktaran derya Topaloğlu, saldırı anında biranda neye uğradığının şokunu yaşadığını ifade etti. Artık eşiyle hiçbir şekilde konuşmak istemediğini aktaran Derya Topaloğlu, başından geçen olayları canlı yayında şöyle anlattı;

“Biranda bana kafede saldırmaya başladı. Ne olduğunu anlayamadım. Özellikle başıma vuruyordu. Ağzıma, yüzüme, karnıma yumruklar ve tokatlar attı. Hastaneye gidemediğim zamanlar oldu.”

Derya Topaloğlu, kendisine acımasız şekilde uygulanan şiddet sonrasında artık dayak yemek istemediğini söyleyerek, yardım çağrısında bulundu.

Ünlü sanatçının kadına şiddet yönünde eşine yaptıkları ise sosyal medya üzerinde büyük tepki çekti.

2014 yılında Derya Topaloğlu’nun eşinden şiddet gördüğü ile ilgili haberler çıkmış, kumar oynadığı ileri sürülen Mustafa Topaloğlu’nun bu yüzden darp ettiği dile getirilmişti. 

mustafa topaloğlu derya topaloğlu eşine şiddet darp hastanelik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Emine     2016-12-30 Kizim senin evli adamla ne isin var
fehmi     2016-12-30 olayin icerigini bakmadim durdu yere dovmemistir vardir bi sebebi
Süleyman     2016-12-30 Mustafa topaloğlu saten daha önce den akıl sağlığının kötü oldugu İbrahim tatlıses canlı yayında açıkladı mustafa topaloğlu eşinin bu kötü şiddet görmesi bitmez ben bu olayın bu şekilde biteceğini inanmıyorum mustafa topaloğlu bu eşini ileriki günlerde öldüre bilir bu kesin bir olay dır çünkü şizofrenik akıl hastası olan mustafa topaloğlu acilen yakalanıp iyi bir tedavi olarak ve bu tedaviyi sonuna kadar tamamlaması ve bir de büyük TC devletinin hakim savcı ve polisleri gerekeni yapmalı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan seçilirse Başkan Yardımcıları kim olacak
Erdoğan seçilirse Başkan Yardımcıları kim olacak
Erü'de Neler Oluyor ?
Erü'de Neler Oluyor ?