Mustafa Topaloğlu eşine şiddetle ilgili açıklama yapıyor

18 yıllık imam nikahlı eşini darp ederek hastaneye kaldırılmasına neden olan ünlü sanatçı, hakkındaki iddialarla ilgili açıklama yapacak.

Mustafa Topaloğlu eşine şiddetle ilgili açıklama yapıyor

Ünlü sanatçı Mustafa Topaloğlu, 18 yıllık imam nikahlı ve iki çocuğu bulunan eşini bir kafede darp etti. Aldığı yumruk darbeleriyle eli yüzü şişen ve hastaneye kaldırılan Derya Topaloğlu, ameliyat geçirdiğini söyledi.

Kanal D’de yayınlanan Renkli Sayfalar programına canlı yayında telefonla bağalanan derya Topaloğlu, şiddet sonrasında çekilen fotoğrafınıda burada paylaştı. Derya Topaloğlu, yıllardır kendisine şiddet uygulayan kocasıyla ilgili 2 çocuğundan dolayı sustuğunu ama artık dayanamadığını dile getirdi.

Mustafa Topaloğlu’nun tedavi görmesi gerektiğini anlatan kadın, kafede arkadaşları ile otururken biranda içeri girip kendisine saldıran Mustafa Topaloğlu ile tekrar görüşmeyi kabul etmedi.

Bu açıklamaların sonunda Mustafa Topaloğlu, hakkındaki iddialarla ilgili cevap vermek için programa canlı telefon bağlantısı yapacağını açıkladı.

Ünlü sanatçının daha önce canlı yayına bağlanacağı yönündeki açıklamalarda gelişme oldu. Mustafa Topaloğlu’nun geç saatlerde kalktığı ve Derya Topaloğlu’nun açıklama yaptığı canlı yayından haberi olmadığı ortaya çıktı. Konu Mustafa Topaloğlu’nun ilk eşi Asiye Topaloğlu’ndan olan oğlu Çağlayan Topaloğlu yaptı.

Çağlayan Topaloğlu, babasının gelişmelerden haberdar olması durumunda kendisini savunması için mutlaka canlı yayına çıkacağını açıkladı. 

mustafa topaloğlu derya topaloğlu eşine şiddet kadına şiddet dayak hastanelik etti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erü'de Neler Oluyor ?
Erü'de Neler Oluyor ?
Trabzonspor son dakika.. Damien Da Silva Trabzon’da
Trabzonspor son dakika.. Damien Da Silva Trabzon’da