Mustafa Sandal'dan beklenen boşanma açıklaması geldi

Mustafa Sandal eşi Emina Sandal ile haklarında çıkan ayrılık iddialarını net bir dille yalanladı.

Mustafa Sandal'dan beklenen boşanma açıklaması geldi

Mustafa Sandal ile Emina Sandal hakkında ortaya atılan 9 yıllık evlilşğin son bulacağı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

Ortaya atılan iddaya göre; Emina- Mustafa sandal çiftinin 9 yıllık evliliklerinin sonlandıracakları yakınları ikiliyi bir araya getirmek için seferber olduğu ifade edildi. Bu iddiaların ardından 2 çocuk babası Mustafa Sandal ise konuya ilişkin olarak kendisine yöneltilen sorulara; “Şaka mı yapıyorsunuz? Hiç böyle bir konu yok. Bizim gayet mutlu bir evliliğimiz var. Ne diyeyim, olmayan bir konu üzerine yorum yapamam ki, 14 yıldır her şey gayet güzel devam ediyor.” Şeklinde cevap verdi.

Emina Sandal Kimdir?
1982 Sırbistan'ın Novi Pazar doğumlu olan Emina  Sandal, eğitim hayatını Belgrad'ta BK Üniversitesi'de (Univerzitet Braća Karić) Yapımcılık ve  İşletme (Yönetim) bölümlerinden mezun olarak tamamlamıştır. 13 Ocak 2008 tarihinde ünlü şarkıcı Mustafa Sandal ile dünya evine giren şarkıcı Emina Sandal’ın ; 8 Ağustos 2008 tarihinde Yaman ve Yavuz adında  oğulları dünyaya gelmiştir.

Mustafa Sandal Kimdir?
1970 İstanbul doğumlu olan Mustafa Sandal, eğitim hayatını Amerika’da tamamlamıştır. İstanbul’da bir müddet bazı özel radyolarda Dj olarak çalıştıktan sonra müzik sektörüne geçiş yapan Mustafa Sandal’ın çıkışı ise Onun Arabası Var isimli parça ile olmuştur.

Bu parça ile kısa sürede şöhrete kavuşan Sandal, sonraki yıllarda da, Suç Bende, Gölge de Aynı, Detay, Araba, Kop, Akışına Bırak gibi bir çok hit parçayı da müzik severlerin beğenisine sunmuştur.

mustafa sandal mustafa sandal kimdir emina sandal bikini emina sandal sitem etti mustafa sandal ve oğulları mustafa sandal ile emina sandal boşanıyormu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazetecilere zarf içinde para verildi
Gazetecilere zarf içinde para verildi
100 milyon TL vurgun yapan banka müdürü yakalandı
100 milyon TL vurgun yapan banka müdürü yakalandı