Mustafa Denizli: Postacı kapıyı 2 defa çaldı

Kasımpaşa teknik direktörü Mustafa Denizli, Kayserispor yenilgisi sonrasında neler söyledi

Mustafa Denizli: Postacı kapıyı 2 defa çaldı

Kasımpaşa Teknik direktörü Mustafa Denizli, Kayserispor yenilgisi sonrasında açıklama yaptı. Recep Tayyip Erdoğan'da 3 gollü yenilgi sonrasında konuşan Denizli, "Oyunun başından sonuna kadar üstün oynayan, üreten bizdik. 90 dakika istekli oynadılar. Neticede postacı kapıyı iki defa çalar. Bizde de 2 defa çaldı. Ama atamadık" dedi.

Kayserispor maçına muhakkak suretle kazanmak için çıktıklarını ve iyi de oynadıklarını söyleyen Mustafa Denizli, "Oyunda zaman zaman ipler elinizden çıkabilir. Kontrolü elden bıraktığımız dakikalarda yakalandık. Neticede önemli bir maç ve önemli bir kayıp. Muhakkak suretle kazanmak istediğimiz bir maçtı. Müsabakayı izlemeyene sorsanız farklı bir yorum yapar. Ama kaybeden biz olduk ve kazanan rakibimizi tebrik ediyorum. Futbolcularıma da teşekkür ediyorum. Hataları oldu ama yine de çok iyi mücadele ettiler" yorumunda bulundu.

Giagne ile Trezeguet'in kaçırdığı penaltılar ile ilgili olarak, "Yıllarca penaltı kullanan birisi olarak, penaltı atmanın ne denli zor olduğunu bilen birisiyim. Elbette kaçan penaltıları ve penaltıcılarımızı konuşacağız" ifadesinde bulundu.

Kasımpaşa Mustafa Denizli Kasımpaşa Kayserispor Mustafa Denizli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza