Mustafa Çelik Mamur'a karşı kaybetti

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, kendisine iftira ediliyor diye suçladığı Tv1 stüdyolarına konuk olurken, kanal sahibi Recep Mamur ile görüştü. Yüksel Yıkılmaz, bu ziyareti kaleme aldı.

Mustafa Çelik Mamur'a karşı kaybetti

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'in, geçtiğimiz yıl "İftiracılar, yalancılar" diye suçladığı Tv1 hizmet binasına giderek, sahibi olan Recep Mamur ve Genel Yayın Yönetmeni Doğan Havur'un misafiri olması büyük şaşkınlık yarattı.

Kayserispor Başkanı olduğu dönemde Recep Mamur ve Tv1 yorumcularını sert dille eleştirerek, Onursal başkanlığı dahi bırakma kararı alan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'in Tv1 hizmet binasına gitmesi, stüdyoları gezip, misafir olması, sonrasında da "iftiracılar" dediği kanal için övgüler sarfetmesi Kayseri medya dünyasında da büyük şaşkınlık yarattı.

Taraflı tarafsız herkesin büyük dikkatini çeken ve eleştirisini alan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik için yazarımız Yüksel Yıkılmaz da, oldukça ilginç cümleler sarfetti. Başkan Mustafa Çelik için, "Yalancılaaaaar... İftiracılaaaar.. Berber Mehmeeeeet.. diye bağırıp çağırdığı Tv1'e ve sahibi sayın Recep Mamur'un ayağına gitti. Tv1 genel Yayın Yönetmeni Doğan Havur'un ayağına gitti. Mustafa başkan kırışa kırışa objektiflere poz verirken, televizyonu gezdiren Doğan kardeşimin de yüzü pek gülmüyor, televizyon sahibi sayın Mamur ise tebessüm içerisinde, eli cebinde pozunu çakıyordu!" diyerek durumu değerlendirdi.

Yüksel Yıkılmaz, Mustafa Çelik'in o zaman söylediği cümleler için de "Kim çetrefilli? Kim dürüst? Kim söylediğinin arkasında? Kim yalancı, kim iftiracı?" cümlesi de kurdu.

YÜKSEL YIKILMAZ'IN YAZISINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yüksel Yıkılmaz Mustafa Çelik Recep Mamur Mustafa Çelik Mustafa Çelik Tv1 Doğan Havur Tv1 Recep Mamur Tv1
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mazhar Polat Millet için çalışıyor
Mazhar Polat Millet için çalışıyor
Chelsea’ya şok haber
Chelsea’ya şok haber