Mustafa Çelik: Benim yaptığım işler...

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kayseri'nin zirvesi Erciyes'te yaptığı işleri değerlendirdi. RexoHD röportaj kanalında çok ilginç cevaplar vardı

Mustafa Çelik: Benim yaptığım işler...

Her geçen gün hayatımızı çevreleyen ve etkisi altına alan sosyal medyanın en önemli kollarından birisi olan Youtube'da birbirinden güzel ve çarpıcı kanallar boy göstermekte. Onlarca ünlü youtuber çektiği videolar ile geniş kitlelere kendini sunarken, artık spor kulüplerinden siyasetçilere kadar herkes, her kurum da Youtube üzerinde yerini almaya başladı bile.

Kayseri'de sosyal medyayı en güzel ve ılı bir şekilde kullanankişilerden birisi olan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kayserİ'nin önemli youtube kanallarından birisi olan RexoHD için röportaj verdi. Hem de Kayseri'nin en değerli en yüksek noktalarından birisi olan Ercyes'in eteklerinde..

Sokak röportajları ile Kayseri'de isminden söz ettiren RexoHD'nin Erciyes'teki soru turuna dahil olan Başkan Mustafa Çelik, yaptığı işleri özetledi. Samimi ve içtenlik ile cevap veren Başkan Çelik, "Garip şey yapmam, her işim mantıklı olur. Hep normal işler yaparım. Yaptığım işlerde de başarılı olurum"  cümleleri kurdu.

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya da, cevaplandırırken, Erciyes'te bulunan binlerce insanın oldukça ilginç cevaplar verdiği de gözlendi. İşte "Yapmaktan zevk aldığınız en garip şey nedir" sorusuna verilen yanıtlar..

RexoHD sokak roportaj Mustafa Çelik Erciyes RexoHD
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ramazan Bayramı ne zaman. 9 gün tatil ne zaman başlıyor
Ramazan Bayramı ne zaman. 9 gün tatil ne zaman başlıyor
Sarız’da trafik kazası: 7 yaralı
Sarız’da trafik kazası: 7 yaralı