Mustafa Ceceli'nin İdolü Kadınlarla Sarmaş Dolaş

Nihat Doğan sunuculuğunu yaptığı programda Mustafa Ceceli'nin akıl hocası olarak bilinen Hulusi Akten kadınlarla sarmaş dolaş olarak yer aldığı fotoğraf karelerine tepki gösterdi

Mustafa Ceceli'nin İdolü Kadınlarla Sarmaş Dolaş

Nihat Doğan, Mustafa Cecelinin Kadınlarla Ayin Yapan Şeyhine Ateş Püskürdü 18 saat önce
Özel bir haber sitesinde yer alan habere göre sunucu Nihat Doğan canlı yayında ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli’nin akıl hocası olarak bilinen Ahmet Hulusi’ye ateş püskürdü.

Kısa bir süre önce Mustafa Ceceli’nin idolü olarak bilinen Ahmet Hulusi’nin ayin yaptığı iddia edilen görüntülerde kadınlarla sarmaş dolaş olarak yer almaş sosyal medya gündemine bomba gibi düşmüştü.

Sunuculuğunu üstlendiği Söylemezsem Olmaz programında bu görüntüleri canlı yayında ele alan Nihat Doğan, görüntülere tepkisini; "40 yıllık sofiyim böyle tarikata denk gelmedim! Gerçek Allah dostu, Ehl-i Sünnet savunucuları olan Allah dostları kadınla göz göze gelmez. Haramdır bir kere ya! Kadınlar kızlar maşallah voltran oluşturmuş kimin eli kimin neresinde belli değil. Tarikata bak, bizi de alın oraya.” Sözleriyle gösterdi.

Ahmet Hulusi Akten Kimdir? 

1945 İstanbul doğumlu olan Ahmet Hulusi Akten, din alanında ki çalışmalarına ise ilk kez Diyanet’in yayınladığı on bir ciltlik Sahihi Buhari tercümesini, sonra tüm Kütübi Sitte’yi ve Rahmetli Elmalılı’nın “Hak Dini” isimli tefsirini okuyarak girmiştir.

Nihat Doğan Kimdir? 

1976 İstanbul doğumlu olan Nihat Doğan, ilk olarak çıkardığı amatör bir albümle müzik piyasasına giriş yapmıştır. 
Sonraki yıllarda profesyonel anlamda albümlere de imza atan Nihat Doğan’ın, Kırdın Kalbimi, Zor Gelir, Züleyha, 1071, Allah Belanı Versin, Bitanesinden Bitanesine, Dayan Yüreğim, Anlamıyorlar, Ayrılık Acı Bir şey, gibi birçok başarılı single çalışmaları bulunmaktadır. Ünlüleri taklit etme yeteneği ile de çok beğenilen Nihat Doğan, dizilerde küçük rollerde de yer alma şansını elde etmiştir.

ahmet hulusi akten ahmet hulusi akten kimdir mustafa ceceli selin imer selin imer kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı