Mustafa Ceceli hakkında flaş iddia.. Michelle Demishevich kimdir

Gazeteci Michelle Demishevich şarkıcı Mustafa Ceceli hakkında flaş bir iddia ortaya attı. Peki kimdir Michelle Demishevich? Michelle Demishevich cinsel tercihi nedir? Michelle Demishevich nereli? İşte ayrıntılar

Mustafa Ceceli hakkında flaş iddia.. Michelle Demishevich kimdir

Geçtiğimiz dönemde eşinden ayrılan ve sonrasında yeni bir evliliğe adım atan şarkıcı Mustafa Ceceli, oğlunun velayetini alabilmek için açtıı hukuk savaşında adeta çamura saplanmış durumda. Şarkıcı İntizar ile oğlunun annesi arasında aşk yaşandığı yönünde iddiayı adlileye taşıyan Mustafa Ceceli hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. 

Eşcinsellik
Gazeteci Michelle Demishevich, son dönemde eski eşinin eşcinsel ilişki görüntülerini yaydığı iddia edilen ve büyük tepki çeken şarkıcı Mustafa Ceceli'nin, ünlü bir cafenin sahibi ile eşcinsel ilişki yaşadığını iddia etti. Gazeteci Michelle Demishevich, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla, eski eşi Sinem Gedik'in şarkıcı İntizar ile yaşadığı eşcinsel ilişkinin görüntülerini medyaya yaymakla itham edilen Mustafa Ceceli'nin de bir zamanlar eşcinsel ilişki yaşadığını iddia etti. Michelle Demishevich, sosyal medya hesabından, "İstanbul, Beyoğlu, Cihangir'deki o ünlü cafenin 'erkek' sahibi ile yıllar önce sen çok büyük bir aşk yaşamıştın hatırlıyor musun? #Mustafa Ceceli" ifadelerini kullandı.

Michelle Demishevich kimdir?
11 Temmuz 1975 doğumlu. LGBT aktivisti Michelle Demishevich, İstanbul, Şişli'de gece saat 12:00 civarında köpeği ile birlikte gezerken, kimliği belirsiz yedi kişi tarafından saldırıya uğramıştı. LGBT, kadın, insan ve hayvan hakları aktivisti Michelle Demishevich, Türkiye'nin ilk trans televizyon muhabiridir. Demishevich, Makedon kökenli ailesinin Makedonya’daki soyadı; Michelle ismi Beatles grubunun “Michelle, Ma Belle” şarkısından esinlenerek cinsiyet değiştirdikten sonra aldığı ismidir. Gazetecilik mezunu olan Demishevich, İzmir’de Yeni Asır ve Egemle Sabah gazetelerinde muhabirlik yaptı. 1999’dan itibaren İstanbul’da yaşadı; bir süre gece kulüplerinde işletmecilik, yönetici asistanlığı yaptı. Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi'nin kuruluşunda çalıştı; halen parti meclis üyesidir. İMC TV ve T24'te muhabir olarak görev yapmış ve Türkiye’nin ilk trans televizyon muhabiri olarak tanınmıştır.

Michelle Demishevich Gazeteci Michelle Demishevich Michelle Demishevich kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza