Murat Yıldırım Oscara aday

Ekranların sevilen ve yakından takip edilen sunucusu ve oyuncusu Murat Yıldırım Faslı eşi İmane Elbani ile birlikte hacca gitti.

Murat Yıldırım Oscara aday

Hac ibadetini yerine getirmek üzere kutsal topraklara giden Murat Yıldırım ile Faslı eşi İmane Elbani Türk Hava Yollarında görüntülendi. Burada gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yıldırım rol aldığı Ayla filminin Oscar’a aday gösterilmesiyle ilgili konuştu.
Türk Hava Yolları’na ait uçakla ailesi ve eşiyle Cidde’ye giden Murat Yıldırım, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçağa binmeden önce ihrama girdi.

Havalimanında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yıldırım, " Bana daha önce kutsal topraklara gitmek nasip olmuştu. Eşim çok istiyordu. Ona kısmet oldu bu sefer. Annem ve babam da bizimle beraberler. Tabiî ki oraya gitmek çok güzel bir duydu ve heyecanlıyız” dedi.

Rol aldığı Ayla filminin Oscar’a aday gösterilmesiyle ilgili sorulan soru üzerine Yıldırım, şunları söyledi: “Çok güzel bir duygu. Gerçek bir hikaye zaten biliyorsunuz. Kore  Savaşı'nda Türkler olarak bizler Güney Korelilere yardım ettik. Bir kız çocuğunu üç sene boyunca askerlerimiz orada alıyorlar. Ona hem baba hem öğretmenlik hem de askerlik görevini yapıyorlar. Kız çocuğu büyüyor. Yıllar sonra orada görev yapan Süleyman askerle karşılaşmalarının hikayesi. Ben de çok etkilenmiştim okuduğum zaman. İnşallah Oscar’a gideriz” dedi.

Murat Yıldırım Murat Yıldırım Oscara aday Ekranların sevilen ve yakından takip edilen sunucusu ve oyuncusu Murat Yıldırım Faslı eşi İmane Elbani ile birlikte hacca gitti. Hac ibadetini yerine getirmek üzere kutsal topraklara
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Seda     2017-08-29 İnşaAllah Oscar alır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı