Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur’un mal varlığı paylaşımı

Dün Beykoz 1.Aile Mahkemesi'nce yapılan duruşma neticesinde Murat Dalkılıç ile oyuncu Merve Boluğur anlaşmalı olarak boşandı. Peki boşanan çift mal varlığını nasıl paylaştı?

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur’un mal varlığı paylaşımı

11 Eylül 2017 saat 14:00’da anlaşmalı bir şekilde boşanan çiftin mal varlığı hakkında ki paylaşımı da merak konusu oldu. Peki, 2 yıllık ilişkilerini bitiren çift mal varlığı konusunda ne yaptı.

İlk olarak adlarında çıkan boşanma haberlerine tepki gösterseler de ileri ki dönemlerde bu iddiaların doğru olduğu Murat Dalkılıç’ın sosyal medya hesabı üzerinde yapmış olduğu açıklama ile netlik kazanmıştı.

Yakışıklı popçu Dalkılıç sosyal medya hesaplarından oyuncu Merve Boluğur ile boşanacaklarını duyurmasının ardından sevilen ikilinin 2 yıllık evlilikleri resmen bitti.

Dün Beykoz 1.Aile Mahkemesi'nce yapılan duruşma neticesinde Murat Dalkılıç ile oyuncu Merve Boluğur anlaşmalı olarak boşandı. Çift birbirlerinden herhangi bir talepte bulunmadı. Popçu Murat Dalkılıç ile oyuncu Merve Boluğur 24 Ağustos 2015’te nikâh masasına oturmuştu. Çiftin 2’nci evlilik yıldönümlerini kutlamaya 1 hafta kala boşanma kararı aldığı ortaya çıkmıştı. 

Diğer yandan İbrahim Tatlıses, boşanma kararı alan Murat Dalkılıç'a Instagram hesabından şöyle seslenmişti: "Madem işi arabeske bağladın barışın hadi. Ne duruyorsunuz dünyada iki sevgili, iki iyi dost arasında barış kadar güzel bir şey var mı? Vallahi beni dinleyin barışın. Sonradan çok ararsınız birbirinizi benden söylemesi." açıklamasında bulunmuştu. Fakat tüm çabalar boşa çıktı.

Murat Dalkılıç Murat Dalkılıç mal varlığı Merve Boluğur Merve Boluğur mal varlığı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mustafa Ceceli hakkında flaş iddia.. Michelle Demishevich kimdir
Mustafa Ceceli hakkında flaş iddia.. Michelle Demishevich kimdir
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum