Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur barıştı mı

Ekranların sevilen çifti Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç çiftinin arasına sevilen şarkıcı İbrahim Tatlıses girdi.

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur barıştı mı

Uzun süredir ayrı olan ve evliliklerini sonlandırma kararı alan Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur’u barıştırmak için araya ünlü türkücü İbrahim Tatlıses girdi.

Ayrıldıktan sonra oyuncu Boluğur yakın arkadaşı ile tatile çıkmış, şarkıcı Murat Dalkılıç ise Eser Yeneler ile çapkınlık turuna çıkmıştı ki belli ki Dalkılıç pişman oldu. 

Sevilen çiftin arasını yapmak için seferber olan İbrahim Tatlıses, eşi Merve Boluğur'dan boşanma kararı alan Murat Dalkılıç'a, 'Madem işi arabeske bağladın barışın hadi' dedi.

Murat Dalkılıç için "Merve Boluğur ile ayrılınca arabeske bağladı" haberi yapılmıştı. Tatlıses haberi paylaşıp altın şöyle bir yorum yazdı: "Ne duruyorsunuz, dünyada iki sevgili, iki iyi dost arasındaki barış kadar güzel bir olay var mıdır? Vallahi beni dinleyin ve barışın sonradan çok ararsınız birbirinizi benden söylemesi...!!!"

Murat Dalkılıç, Bodrum'da sahne aldığı mekanda İbrahim Tatlıses şarkılarıyla eşine gönderme yapmış, arabeske bağlamıştı. Bu haber sonrası Merve Boluğur’dan ne gibi bir karşılık gelecek merak konusu.

Murat Dalkılıç Merve Boluğur İbrahim Tatlıses Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur barıştı Barış
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı