Murat Dalkılıç sosyetik güzelle görüntülendi

Eski eşi Merve Boluğur ile boşandıktan sonra çapkınlık turlarına hızlı başlayan Murat Dalkılıç sosyetik güzelle görüntülendi.

Murat Dalkılıç sosyetik güzelle görüntülendi

Oyuncu Boluğur’dan ayrıldıktan sonra geçtiğimiz yıl 'Soktuğu Duruma Bak' şarkısının klibinde oynattığı  Rus model Katerina Kos'la adı aşk dedikodularına karışan Dalkılıç’ın şimdide adı sosyetik güzel İdil Fırat’la anılıyor.


Yakışıklı şarkıcı Dalkılıç önceki gün Levent'teki gece kulübünde sahne aldı. Engin Öztürk ile 2 yıllık ilişkisini bitiren sosyetik güzel İdil Fırat ve Ece Doğulu da popçuyu yakından izleyenler arasındaydı. Arka masalarında ise Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak vardı. İdil Fırat daha sonra Emirgan’daki bir gece kulübüne geçti. Murat Dalkılıç ile Eser Yenenler de kulübe gelip İdil Fırat’a katıldı. Eğlenceye birlikte devam ettiler.

İdil Fırat ile Murat Dalkılıç’ın gece boyunca kulaktan kulağa sohbet ettikleri görüldü. İdil Fırat’a kulüp çıkışı Eser Yenenler eşlik etti. Murat Dalkılıç ise otomobiline yalnız bindi. Popçunun eski eşi Merve Boluğur da yakın arkadaşı Yağmur Tanrısevsin'le birlikte Bebek'teydi. Durum böyle olunca da popçunun gönlünü sosyetik güzel İdil Fırat’a mı kaptırdı sorusu akıllara geldi. Bu sorunun cevabını önümüzde ki günlerde hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Murat Dalkılıç Murat Dalkılıç ile İdil Fırat aşk mı yaşıyor İdil Fırat İdil Fırat'ın yeni aşkı Ece Doğulu Engin Öztürk Eser Yenenler İbrahim Büyükak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor