Murat Boz'un Heykelini Dikiyorlar

İstanbul Madame Tussauds müzesine bu yıl heykeli konulacak isim ünlü şarkıcı Murat Boz olarak belirlendi.

Murat Boz'un Heykelini Dikiyorlar

Özel bir magazin sitesinde yer alan habere göre; İstanbul’da bulunan büyük Madame Tussauds müzesine bu yıl heykeli konulacak isim ünlü şarkıcı Murat Boz olarak belirlendi.

Yer alan habere göre; Madame Tussauds müzesine bal mumu heykeli yapılacak olan şarkıcı Murat Boz’dan yetkililer yaklaşık 3 saat boyunca 250 farklı açıdan ölçü aldı.

Ölçü alınırken çekilen fotoğraflarını sosyal medyada“Bu benim için büyük gurur. Figürümü görmek için sabırsızlanıyorum ”notu ile paylaşan Murat Boz’un bu gönderisi iddialara göre sevgilisi Aslı Enver tarafından “Sevindim duyduğunda. ‘İyi, fazla konuşmayan bir Murat Boz olacak’ şeklinde yorumlandı.

Aslı Enver Kimdir?

1984 İngiltere doğumlu olan Aslı Enver, Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olarak eğitim hayatını tamamlamıştır.

İlk olarak Hayat Bilgisi dizisi ile oyunculuk hayatına adım atan Aslı Enver sonraki yıllarda da, Kavak Yelleri, Rakı Masası, Ssukunlar, Tamam Mıyız?, Mutlu Ol Yeter, Kardeşi Benim gibi birçok başarılı dizi ve film projesinde yer alarak kariyer hayatına devam etmiştir.

Murat Boz Kimdir?

1980 Zonguldak Ereğli doğumlu olan Murat Boz, İstanbul Teknik Üniversitesinden mezun olarak eğitim hayatını tamamlamıştır.

2006 yılında yılın da çıkardığı Aşkı Bulamam Ben şarkısıyla kısa sürede büyük hayran kitlelerine ulaşan sanatçı, sonraki yıllarda da birçok albüm çalışması yaptı.

Yetenekli sanatçı müzik kariyerinin yanına oyunculuk yeteneğini de ekleyerek Hadi İnşallah ve Kardeşim Benim filmlerinde de rol aldı.

murat boz aslı enver bahar candan nihan candan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor