Murat Başoğlu Yeniden Evleniyor

Öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı ile yaşadığı ensest ilişkinin ortaya çıkmasıyla magazin gündeminde bomba gibi patlayan Murat Başoğlu evlilik kararı aldı.

Murat Başoğlu Yeniden Evleniyor

Evli bir kadın olan öz Yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı ile yaşadığı ensest ilişkiyle eşi Hande Bermek Başoğlu'nu aldattığı ortaya çıkan Murat Başoğlu hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı.

Kayseritempo.org magazin servisi tarafından edinilen bilgiye göre Murat Başoğlu’nun yurt dışına gideceği ve yeniden evlenerek artık başka bir ülkede yaşamaya başlayacağı iddia edildi. Teknesinde uygunsuz vaziyette fotoğraflandığı kadını inkar etmesine rağmen bu kişinin öz yeğeni ve evli bir kadın olan Burcu Başoğlu Kabadayı olduğunun ortaya çıkmasıyla birlikte tavan yapan skandalda yeni gelişmeler yaşandı.

Cumhuriyet savcılığı tarafından hakkında hapis cezası istemiyle açılan davanın yanı sıra magazin dünyasından da dışlanan Murat Başoğlu’nun eski eşiyle yeniden barışmak için harekete geçtiği görüldü. Boşanmalarının ardından geçtiğimiz gün Bodrum sahillerinde el ele görüntülenen ve uzun uzun konuşan çiftin barışacakları iddiaları da ayyuka çıktı.

Hayatını yeniden şekillendirmek için Yurt dışına çıkmaya karar verdiği öğrenilen Murat Başoğlu’nun bu kararını halen görüştüğü eski eşi Hande Bermek ile de paylaştığı ve oğulları Can Başoğlu’nun okulunun bu yıl bitmesiyle birlikte yeni hayatları için kararlarını gerçekleştirecekleri öğrenildi. Hem Murat Başoğlu’nun hem de Hande Bermek’in Amerika ve Fransa arasında tercih etme konusunda tereddütler yaşadığı yeni hayatlarıyla ilgili olarak Kanada ve İngiltere’de tercihler arasında yer alıyor.

Kayseri Tempo haber sitesi tarafından derlenen gelişmelerden yola çıkılan iddiada Murat Başoğlu ile eski eski Hande Bermek Başoğlu’nun barışmalarının yanı sıra Türkiye’deki tüm mal varlıklarını da satışa çıkartacaklarına yer verildi.

---

Sosyal Medya
ARŞİV ARAMA
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor