Murat Başoğlu ve Hande Bermek’in boşanma oyunu

Son zamanlarda magazin gündeminden düşmek ilmeyen yakışıklı sunucu Murat Başoğlu ve eşinin herkesi kandırdığı ortaya çıktı.

Murat Başoğlu ve Hande Bermek’in boşanma oyunu

49 yaşındaki sunucu Murat Başoğlu ile öz yeğeni Burcu Başoğlu teknede görüntülenmiş ve basına sızan görüntülerin olay olmasının ardından 48 yaşındaki eşi Hande Bermek ile boşanma kararı alan çift geçenlerde tek celsede boşanmıştı. Fakat olay aslında böyle değilmiş. Çünkü çiftin sadece gösteriş amaçlı boşandıkları ortaya çıktı.

Murat Başoğlu (49), öz yeğeni Burcu Başoğlu ile görüntülenmişti. Murat Başoğlu’nun 14 yıllık eşi Hande Bermek (48), “Bu deneyimi sevgiyle kucaklayıp değerlendiriyorum” açıklaması yapmıştı. Gelen tepkiler üzerine Hande Bermek, Murat Başoğlu'ndan 11 Eylül’de boşanmıştı. Ancak çiftin ayrılığının sadece kağıt üzerinde olduğu görüldü.

Dün sabah 11.45’te Bodrum Gündoğan’daki yazlıklarının önünde çift görüntülendi. Evden çıkmadan önce 3 kişilik özel koruma ekibi etrafı kontrol etti. Daha sonra çift el ele dışarı çıktı. Sahilde yürüyüş yapan çift zaman zaman birbirlerine sarılıp öpüştü. Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı'nca Murat Başoğlu ve yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı hakkında hayasızca davranışlarda bulunmak iddiasıyla 1 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlenmişti. Diğer yandan bu oyun karşısında çifte ne gibi tepkiler geleceği ise merak konusu.

Murat Başoğlu Murat Başoğlu boşandı mı Hande Bermek Hande Bermek boşandı mı Hande Bermek ve Murat Başoğlu Ünlü çift herkesi kandırdı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor