Murat Başoğlu İçin İstenilen Ceza Belli Oldu

Yeğeni Burcu Başoğlu ile ilişki yaşadığı için hayasızca davranışlarda bulunmak suçundan 1 yıl hapsi istemiyle yargılanması istenilen Murat Başoğlu hakkındaki iddianame kabul edildi.

Murat Başoğlu İçin İstenilen Ceza Belli Oldu

Öz ağbeyinin kzı ile ilişki yaşadığı ortaya çıkan Murat Başoğlu için istenilen ceza belli oldu. 35 Yaşında ve evli bir olan öz yeğeniyle cinsel ilişkiye girdiği ortaya çıkan ve yılın magazin skandalı olarak boy gösteren Murat Başoğlu olayıyla ilgili olarak Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı iddianemesini hazırladı.

AMCA YEĞEN YARGILANACAK:
Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan ve Murat Başoğlu ile öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı hakkında başlatılan soruşturma kapsamında hazırlanan iddianame Bodrum 4. Asliye Ceza Mahkemesi'nce kabul edildi. Önümüzdeki aylarda yargılanmaya başlayacak olan Murat ve Burcu Başoğlu ikilisinin ifadelerine göre dava seyir alacak.

AMCA BAŞOĞLU İÇİN 1 YIL HAPSİ İSTENİYOR
Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre, geçtiğimiz günlerde ikili hakkında hayasızca davranışlarda bulunmak iddiasıyla 1 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlemişti. İddianame Asliye Ceza Mahkemesi'ne gönderilmişti. İddianame Bodrum 4. Asliye Ceza Mahkemesi'nce kabul edildi.

İLK DURUŞMA TARİHİ BELLİ OLDU
Bodrum 4. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülecek olan davayla ilgili oılarak Murat Başoğlu ve Burcu Başoğlu'nun sanık olarak hakim karşısına çıkacağı mahkemenin ilk duruşmanın 28 Kasım günü yapılacağı öğrenildi.

Murat Başoğlu Burcu Başoğlu Burcu Başoğlu Kabadayı Murat başoğlu burcu başoğlu murat başoğlu skandalı burcu başoğlu skandalı murat başoğlu dava murat başoğlu mahkeme burcu başoğlu mahkeme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı