Müge Anlı’nın cesedini bulduğu 12 yaşındaki Rıdvan cinsel istismara mı uğradı

ATV ekranının sevilerek izlenen programı Müge Anlı’da bir cinayet daha araştırılıyor.

Müge Anlı’nın cesedini bulduğu 12 yaşındaki Rıdvan cinsel istismara mı uğradı

Müge Anlı Adana'da kayıp olan Rıdvan ile ilgili yeni gelişmelere için çalışmalarına devam ediyor. Dün bir nehir kenarında bulunan 12 yaşındaki Rıdvan Parlarca'nın cesediyle ilgili tartışmalar devam ediyor.

8 Ekim'den beri kayıp olan ve Müge Anlı’da aranan Rıdvan'ın dün cesedi bulundu. Rıdvan'ın ölmesinde ise şüpheler devam ediyor. 12 yaşındaki Rıdvan'ın cesedinin tişörtsüz olması ise canlı yayına damga vurdu. Rıdvan'ın anne ve babası cesedin ona ait olmadığını söylese de amca bunu kabul ediyor. 

Kuş almaya gittikten sonra ortadan kaybolan 12 yaşındaki Rıdvan ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Otopsi raporunu bekleyen acılı aile bulunan cesedin Rıdvan'a ait olduğuna inanmıyor.

Rıdvan o gece bisikletle kuşları vermeye gidiyor. Fakat dün Rıdvan'ın cesedinin yanında bisiklet bulunamadı. Seyircilerin iddiasına göre o bölgede Suriyeli vatandaşlar tarafından büyük kavgalar yapılıyor. Herkes Rıdvan'ın o kanala nasıl düştüğünü merak ediliyor.

Acılı anne ise yaptığı açıklamada berberde çalışan çırağın yalan söylediğini ifade ediyor. Diğer yandan 12 yaşındaki Rıdvan'ın otopsi raporu henüz belli değil. 10 ile 15 gün içinde otopsi raporunun detayları açıklanacak. Fakat Rıdvan'ın tişörtsüz şekilde bulunması cinsel istismardan kaçarken kanala mı düştü sorusunu akıllara getirdi.

Müge Anlı Müge Anlı bir cinayeti daha aydınlattı Rıdvan cinsel istismara mı uğradı Müge Anlı Rıdvan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor