Müge Anlı’da şok iddia Bekir Sevinç Hac’da mı kayboldu

ATV ekranının yakından takip edilen gündüz kuşağı programı Müge Anlı’da aranan Bekir Sevinç hakkında şok bir iddia ortaya atıldı.

Müge Anlı’da şok iddia Bekir Sevinç Hac’da mı kayboldu

Uzun zamandır aranan ve bir türlü haber alınamayan Bekir Sevinç hakkında şok iddia ortaya atıldı. Bekir Sevinç’in haçta kaybolduğu açıklandı.

Daha sonra birlikte haça gittiği arkadaşı İbrahim Akkurt : “Bekir odasına çıktı ve yattı… Sabah kalktığımızda yoktu” açıklamasının ardından, Bekir Sevinç’in yeğeni telefon bağlantısıyla canlı yayına bağlanarak “grup yetkilisi odada tartışma olduğunu söyledi. Bunun nedeninin ise ihramın altına iç çamaşırı giymiş olması. Normalde ihramın altına iç çamaşırı giymek yasakmış bu tartışmanın Bekir Sevinç’i sinirlendiği belirtildi. 

Peki, Bekir Sevinç nasıl kayboldu?  Diğer yandan canlı yayına bağlanan Ümmühan hanım “Bekir Sevinç’i otobüs duraklarında gördüm başında birileri vardı ve boş boş bir yerlere bakıyordu. Daha sonra 3-4 gün sonra otelde kayıp ilanını görünce o amcanın olduğunu anladık. Ayrıca elinde poşet vardı. Üzerinde ihram yoktu. Üzerinde kareli gömlek ve altında pijama vardı” demesinin ardında Müge Anlı burada çelişki var demesinin ardından, diğer anlatılanlarının mantıklı olmadığını Ümmühan hanımın daha mantıklı olduğunu dile getirdi. Bekir Sevinç için araştırmalar devam ediyor.

Müge Anlı Müge Anlı'da şok iddia Bekir Sevinç Bekir Sevinç bulundu mu Bekir Sevinç kimdir Bekir Sevinç nerede kayboldu Müge Anlı Bekir Sevinç'i buldu mu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor