Müge Anlı'da skandal 13 yaşındaki kız 7 aylık hamile

ATV ekranının uzun yıllar devan eden programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te skandal bir olay ortaya çıktı.

Müge Anlı'da skandal 13 yaşındaki kız 7 aylık hamile

Gazeteci Müge Anlı’nın sunduğu programda henüz çocuk olan kızın zorla nişanlandırıldığı ve 7 aylık da hamile olduğu öğrenildi. Müge Anlı’ya kızlarına bulmaları için başvurduğu programda tüm gerçekler ortaya döküldü.

13 yaşındaki Z.Ş.'nin zorla ailesi tarafından nişanlandırıldığı için, sevdiği adama kaçtığı ve 7 aylık hamile olduğu ortaya çıktı.
ATV'de yayınlanan ve kayıpları bulan ve cinayetleri çözen program Müge Anlı ve Tatlı Sert'te skandal bir olay yaşandı. Cuma günü hakkında kayıp ilanı verilen 13 yaşındaki Z. Ş.'nin zorla nişanlandırıldığı ve 7 aylık hamile olduğu ortaya çıktı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 29 Eylül tarihinde başvuran bir aile 8 aydır kayıp olan kızları Z. Ş.'yi arıyordu. Z. Ş. cuma günü programa başvurulunca bulundu. Fakat olayın sanıldığı gibi olmadığı ortaya çıktı.

Müge Anlı'da bu duruma inanmadı. Savcılık konuyla ilgili harekete geçerek Z. Ş. ile ilişki yaşayan genç adamı tutukladı. 13 yaşındaki genç kız yaptığı açıklamada, zorla nişanlandırıldığı için evden kaçtığını ve sevdiği adamdan hamile kaldığını söyledi. Bu skandal sonrası henüz reşit olmamış 13 yaşında ki kızın ailesine soruşturma açılması bekleniyor.

Müge Anlı Müge Anlı'da skandal Müge Anlı'da bir olay daha çözüldü 13 yaşındaki kız 7 aylık hamile 13 yaşında kız zorla nişanlandırılınca hamile kaldı 13 yaşında ki kız sevgilisinden hamile kaldı Müge Anlı ile Tatlı Sert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor