Müge Anlı Tarafından Araştırılan Dudu Çelik Cinayeti Sıcak Gelişmeler

Sinop'ta hayatını kaybeden ve tansiyondan öldüğü iddia edilen Dudu Çelik'in cinayete kurban gittiği açıklandı.

Müge Anlı Tarafından Araştırılan Dudu Çelik Cinayeti Sıcak Gelişmeler

Müge İle Tatlı Sert programında bir cinayetin daha aydınlatılmasına ramak kaldı. Sinopta hayatın kaybeden Dudu Çelik’in ölümü yeğenleri tarafından şüpheli bulunmuş Müge Anlı İle Tatlı Sert’e başvurmalarının ardından sunucu Müge Anlı ve ekibi olayı titizlikle incelemeye başlamışlardı.

Bir yandan araştırmalara devam edilirken diğer yandan mahkeme kararı ile Dudu Çelik’in mezarı açılmış ve üzerinde bulunan deliklerin 40 saçma ile oluşabilme ihtimali canlı yayında açıklanmış, cinayetin seyri ise tamamen değişmişti.
Aynı zamanda mezarın açılması ile birlikte maktülün üzerinde bulunan kanlı giysilerde Dudu Çelik’in cinayete kurban gittiği şeklinde yorumlanmıştı.

Dudu Çelik’i ve ailesini tanıyanlar tarafından ortaya atılan iddia ise üvey evlatlarının Çelik’i 17 bin liralık borçları sebebiyle öldürmüş olabilecekleri şeklindeydi.

Bugün ise tansiyondan öldürüldüğü iddia edilen Dudu Çelik’in aslında cinayete kurban gittiği netleşti. Karısı Dudu Çelik’in cinayeti ile ilgili olarak komşusu Tahsin Altan’ı suçlayan Necati Çelik canlı yayına bağlanarak o adam köyün efesi her şeyi yapabilir ifadelerinde bulundu.Necati Çelik’in konuyla ilgili açıklamalar sırasında komşusu İbrahim Karaköse'nin de ismini verdi.

Necati Çelik’in tilki vuruyorum zannetmiş ithamına ise, söylediği saatlerde köye tilki gelmez,  karısı öldürülmeden bir hafta önce cebinde saçmalar bulunmuştu niye saklamış diye sordu. Karaköse ayrıca Necati üç aydır elime tüfeği almadım diyerek yalan söylüyor hergün burada sincap avlıyor dedi.

müge anlı müge anlı ile tatlı sert dudu çelik cinayeti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı