Moda yarışmasına katılan güzeli önce öldürdüler sonra yaktılar

Aydın Didim'de bulunan yanmış cesedin bir dönem moda yarışmasında boy gösteren Eylem Gülçin Kanık'a ait olduğu ortaya çıktı.

Moda yarışmasına katılan güzeli önce öldürdüler sonra yaktılar

Aydın Didim’de öldürüldükten sonra cesedi yanmış halde bulunan Gülçin Eylem Kanık cinayeti ile ilgili 5 kişi göz altına alındı.

7 Ekim Cumartesi günü meydana gelen olay, vatandaşların yanmış bir kadın cesedi bularak polise ihbar etmeleri ile birlikte ortaya çıkmıştı.

Duyanlarda şaşkınlık yaratan bu olayın ardında polis ekipleri detaylı bir araştırma başlatmış ve cesedin bir dönem bir moda yarışmasında boy gösteren;  37 yaşındaki Eylem Gülçin Kanık’a ait olduğu ortaya çıkmıştı.

Bütün bu yaşananlar sonrası araştırmalarını derinleştiren ekipler, olay yerinin çevresinde yer alan  mobese kameralarını da inceleyerek cinayetle ilgili olduğundan şüphelendikleri 5 kişiyi göz altına altı.

Tutuklanan şüphelilerden işlemleri tamamlanan E.D. ve S.Ç isimli şahıslar çıkarıldıkları mahkemece tutuklanırken,  yakalan 3 kişinin ise sorgularının halen devam ettiği öğrenildi.

Söylenilenlere göre net olmamakla birlikte sanıkların verdikleri ifadelerde;  Eylem Gülçin Kanık’a deniz yoluyla Didim’den Yunan adaşlarına geçmek için kendilerinden yardım isteğini söylediler.

Tahminlere göre ise şüpheliler yardım edeceklerini söyledikleri Gülçin Ergül’ün üzerinde bulundurduğu yüklü miktarda parayı gasp ederek onu öldürdüler ve  delilleri tamamen yok etmek için cesedi ateşe verdiler.

Şüpheler bu yönde iken incelemöelr esnasında polis tarafından olay yerinde  bulunana prezervatifinde  tecavüz şüphesinin de arttrdığı söylendi.

moda yarışması aydın didim 3.sayfa Gülçin Eylem Kanık aydın cinayet didim cinayet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Melikgazi’de şeffaf ihale
Melikgazi’de şeffaf ihale
FETÖ'den alınan futbolcular hakim karşısında
FETÖ'den alınan futbolcular hakim karşısında