Mithat Can Özer'in Kıymetlisini Çaldılar

Şarkıcı Mithat Can Özer kapının önünden 2008 model cipinin çalınması ile büyük bir şok yaşadı.

Mithat Can Özer'in Kıymetlisini Çaldılar

Sezen Aksu’nun Mithan Can Özer, evinin kapısının önünden aracının çalınması ile birlikte büyük bir şaşkınlık yaşadı.
Özel bir haber sitesinde yer alan habere göre; Sezen Aksu’nun oğlu sanatçı Mithat Can Özer’in bu saat itibariyle evinin kapısından 2008 model cipi çalındı.

Habere göre hırsızlık olayı yaşandığı sıra da Sezen Aksu’nun oğlu Mithat Can Özer evdeydi ve 2008 model cipin içerisinde şarkıcı Özer’in kıymetli kişisel eşyaları da vardı. Olay sonrası Mithat Can Özer’in karakola gidip şikayetçi olduğu öğrenildi.

Mithat Can Özer Kimdir?

1981 İstanbul doğumlu olan Mithat Can Özer, eğitim hayatına Bilgi Üniversitesi’nde devam etmektedir.  Mithat Can Özer şarkıcı Sezen Aksu ile ünlü iş adamı Sinan Özer’in oğludur.

Oyunculuğa ilgisi olan Mithat Can Özer ilk oyunculuk deneyimini Her Şey Aşktan isimli sinema filminde rol alarak yaşamıştır.

Şarkıcı Mithat Can Özer müzik hayatına ise; Piston grubu ile giriş yapmıştır. 2015 yılına gelindiğinde ise şarkıcı çıkardığı İnşallah isimli single çalışmasını çıkarmıştır.

Yaptığı besteler ile oldukça taktir toplayan Mithat Can Özer, mega star Tarkan’ın Acımayacak ve Mustafa Ceceli’nin   Kucak Kucak isimli parçalarının da bestecisidir.

Özer’in Ateş Böceği, Kara Sevda, Acıya Tanığım, İnşallah, Ne Yapalım Kader, Aşk Mevsimi, Sürgün, Senden Vazgeçmem, Yanıyorum, Hülya, Yavaş  isimli parçalarını da müzik severlerle ile buluşturmuştur.

mithat can özer minik serçe sezen aksu mithat can özer kimdir sezen aksu kimdir herşey aşktan kara sevda ateş böceği acıya tanığım acımayacak kucak kucak mustafa ceceli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor