Miss Turkey bunu kabullenmedi tacı 2. güzel Aslı Sümen'e verdi

Miss Turkey 2017 güzeli İtır Esen'in attığı o tweet tacını 2.güzel Aslı Sümen’e mi kaptırdı?

Miss Turkey bunu kabullenmedi tacı 2. güzel Aslı Sümen'e verdi

2017  Miss Turkey güzeli Itır Esen’in 15 Temmuz Şehitler günü ile ilgili attığı Tweet güzeli tacından etti. Kayseritempo.org sitesinde yer alan habere göre, Itır Esen’in geçmiş sosyal medya paylaşımları incelendi. Esen’in paylaşımlarında 15 Temmuz Şehitler günü ile ilgili attığı tweet açıklanınca yayın sonrası 2017  Miss Turkey güzeli Itır Esen’in tacı elinden alındı.


Yapılan açıklamalara göre; Itır Esen’i tacından eden paylaşım ise şu şekilde; “15 Temmuz şehitler gününü kutlamak adına sabahında regl oldum! Günü şehitlerimizin kanlarını temsilen kanayarak kutluyorum!!! (Yazarken utandim Allahin belasi ! )

Güzelin tacının elinden alınması ise kafalarda tacın şimdi kime verileceği olurken, ortaya atılan diğer iddialara göre taç 2. güzel Aslı Sümen’in olabilir.

Diğer yandan Miss Turkey Başkanı Can Sandıkçıoğlu konu hakkında yaptığı açıklamada “Üzülerek duyuruyoruz ki bu tweetin Itır Esen tarafından atıldığı kanaatine varılmıştır. Kuruluş amacı Türkiye’yi dünya çapında tanıtmak ve imajına katkıda bulunmak olan Miss Turkey Organizasyonu’nun böyle bir paylaşımı kabul etmesi mümkün değildir” dedi. 


ITIR ESEN KİMDİR?
Yeşilçam oyuncusu Itır Esen'in yeğeni ve Seslendirme sanatçısı Hayri Esen'in torunu olan Itır Esen, 1999 yılında doğdu. İstanbul Üniversitesi, H.A.Yücel Eğitim Fak. İngilizce öğretmenliği 1. sınıf öğrencisi olan Itır Esen, ünlü isimlerin tasarımlarında modellik yaptı. Üç yıldır podyumlarda boy gösteren Itır Esen, bugüne kadar Zeynep Tosun, Özgür Masur, Meltem Özbek, Çiğdem Akın, Zeynep Erdoğan gibi ünlü modacıların defilelerinde görev aldı.

Miss Turkey 2017 Miss Turkey 2017 ikinci güzeli Miss Turkey 2017 ikinci güzeli kim Aslı Sümen Aslı Sümen kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı