Miss 2017 güzelinin skandal 15 Temmuz şehitler paylaşımı tacından etti

Mıss Turkey 2017 güzelinin Skandal 15 temmuz şehitleri paylaşımı, gündeme bomba gibi düştü.

Miss 2017 güzelinin skandal 15 Temmuz  şehitler paylaşımı tacından etti

2017  Miss Turkey güzeli Itır Esen’in 15 Temmuz Şehitler günü ile ilgili attığı Tweet güzeli tacından etti. Özel bir magazin gazetesinde yer alan habere göre; Beyaz Tv’de yayınlanan ve  sunuculuğunu Ömür Varol’un yaptığı Ömür Varol Beyaz Gazete” programında Itır Esen’in geçmiş sosyal medya paylaşımları incelendi. Esen’in paylaşımlarında 15 Temmuz Şehitler günü ile ilgili attığı tweet açıklanınca yayın sonrası 2017  Miss Turkey güzeli Itır Esen’in tacı elinden.

Yapılan açıklamalara göre; Itır Esen’i tacından eden paylaşım ise şu şekilde; “15 Temmuz şehitler gününü kutlamak adına sabahında regl oldum. Günü şehitlerimizin kanlarını temsilen kanayarak kutluyorum.”

Özel magazin gazetesinde yer alan habere göre; Sosyal medya gündemine bomba gibi düşen bu olaydan sonra ise ; Miss Turkey Başkanı Can Sandıkçıoğlu konu hakkında yaptığı açıklamada “Üzülerek duyuruyoruz ki bu tweetin Itır Esen tarafından atıldığı kanaatine varılmıştır. Kuruluş amacı Türkiye’yi dünya çapında tanıtmak ve imajına katkıda bulunmak olan Miss Turkey Organizasyonu’nun böyle bir paylaşımı kabul etmesi mümkün değildir” dedi. 

Itır Esen’in tacının geri alınmasının ardından ise jüri tarafından yapılan açıklamalara göre yarışmada ikinci olan Aslı Sümen birinci, puan sıralamasında üçüncü olan Pınar Tartan ikinci, dördüncü sırada olan Yasemin Çoklar ise üçüncü oldu.
ITIR ESEN KİMDİR?
Yeşilçam oyuncusu Itır Esenin yeğeni ve Seslendirme sanatçısı Hayri Esenin torunu olan Itır Esen, 1999 yılında doğdu. İstanbul Üniversitesi, H.A.Yücel Eğitim Fak. İngilizce öğretmenliği 1. sınıf öğrencisi olan Itır Esen, ünlü isimlerin tasarımlarında modellik yaptı. Üç yıldır podyumlarda boy gösteren Itır Esen, bugüne kadar Zeynep Tosun, Özgür Masur, Meltem Özbek, Çiğdem Akın, Zeynep Erdoğan gibi ünlü modacıların defilelerinde görev aldı.

ıtır esen mıss turkey 2017 Ömür Varol Beyaz Gazete beyaz tv
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı