Miami’yi vuran Irma Kasırgası'nın nedeni Arakan’da yaşanan katliam mı

Karayipler'de başlayan ve ABD'nin güney sahillerini de vuran Irma Kasırgası’nın nedeni Arakan’da yaşanan katliam mı?

Miami’yi vuran Irma Kasırgası'nın nedeni Arakan’da yaşanan katliam mı

Florida Eyaleti'nin ikinci büyük şehri olan Miami'yi de etkisi altına alan Irma kasırgasının nedeninin Arakan’da yaşanan Müslümanlara yapılan katliamların nedeni olduğu belirtildi.

Beyaz TV’de Söylemezsem Olmaz programında yer alan haberlere göre Nihat Doğan’ın kasırganın nedeninin Arakan’da Müslümanlara yapılan ve tüm dünyanın bu olanlara sessiz kalmasından dolayı yaşandığının nedeni olduğunu söyledi.

Diğer yandan kasırga da dikkat çeken en büyük özelliğin ise kasırganın olduğu sırada içerisinde görülen kanatların olduğu. Peki, bu kanatların sırrı ne? Ünlü sunucu ve şarkıcı Nihat Doğan’ın dediği gibi bu olaylar Allah’ın bir hikmeti mi  yoksa Arakan’da yapılan katliama sessiz kalındığı için mi? Şimdilik kimse tarafından net bir açıklama ve bilgi yok ama Miami’da ki kasırganın net nedeni henüz belli değil. Diğer yandan Arakan’da Müslümanlara yapılan katliamlar devam ediyor. Eğer gerçekten bu Allah’ın bir hikmeti ise, Arakan’da katliamlar devam ettiği sürece bu kasırganın da devam edeceği ve başka ülkelerde daha büyük olayların meydana geleceği yönünde.

Arakan Miami Miami'deki kasırganın nedeni Arakan mı Arakan katliami Irma Kasırgasının nedeni Karayipler Müslüman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Flaş gelişme ! Fenerbahçe finalde
Flaş gelişme ! Fenerbahçe finalde
Galatasaray şampiyon gibi...
Galatasaray şampiyon gibi...