Metin Hara Adriana'nın neden kendisini red ettiğini açıkladı

Metin Hara Adriana'nın neden kendisini programında konuk etmediği sorularına cevap verdi.

Metin Hara Adriana'nın neden kendisini red ettiğini açıkladı

Yazar Metin Hara ile yaşadığı mutlu birliktelikle uzun süredir magazin gündeminden düşmeyen Adriana Lima’nın sevgilisi Metin Hara’yı programında konuk etme isteğinin yapımcıları tarafından kabul edilmediği iddiaları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Geçtiğimiz günlerde ünlü model Adrina Lima’nın Amerikan Tv kanalı olan Life Time’da sunuculuğunu üstlendiği Güzellik Yıldızı isimli programına sevgilisi Metin Hara’yı konuk etmek istediği fakat Lima’nın yapımcıları bu durumu kabul etmeyerek ünlü modele tepki gösterdiği haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü.

Ortaya atılan iddiaların sonrasında ise; ünlü Brezilyalı model Adriana Lima’nın aldığı red cevabı sonrası halen sunuculuğunu üstlendiği programa devam etmesi de ikilinin hayranları tarafından sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı.

Özel bir magazin haber sitesinde konuya ilişkin olarak yer alan habere göre; Metin Hara ortaya atılan iddialarla ilgili olarak kendisine yöneltilen sorulara “ O 3 ay önce çekilen demo bir programdı ve biz o tarihte birlikte değildik” yanıtını verdi.

Metin Hara Kimdir?

Metin Hara, 14 Haziran 1982 tarihinde İstanbul’da doğmuştur ve yazardır. Musevi bir aileden gelmektedir. İlköğrenimini 50. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulunda tamamladı. Üsküdar Amerikan Koleji’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümünde eğitim hayatını tamamladı. Metin Hara, Çapa Devlet Hastanesi’nde 1 sene “Stajyer Fizyoterapist” olarak görev yaptı.

2008 yılında “Dinle Neyden” adlı filmdeki “Derviş” rolüyle Uluslararası Ankara Film Festivali’nde ödül aldı. Aynı yıl birçok ülke de seminerler düzenledi ve çok beğenildi.  40’tan fazla markanın reklam yüzü oldu. 2014’te Tedx konuşmacısı seçildi ve  “Başka Bir Dünya Mümkün” adlı konuşmayı yapmıştır.

adriana lima metin hara adriana lima kimdir metin hara kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı