Mete Yılmaz Vatan Şaşmaz'ı anlattı

Vatan Şaşmaz'ın dayısı Mete Yılmaz, canlı yayında Vatan Şaşmaz - Filiz Aker ilişkisi olup olmadığını açıkladı. İşte Vatan Şaşmaz'ın dayısının sözleri.

Mete Yılmaz Vatan Şaşmaz'ı anlattı

Vatan Şaşmaz'ın dayısı Mete Yılmaz, İstanbul Adli Morg önünde gazetecilerin sorularını yanıtladı. Vatan'ın dayısı Mete Yılmaz, "Bir algı operasyonu yapılıyor. Şu anda üzüntülüyüz,. Kaybımız çok büyük. Geleceğin Halit Kıvanç'ını kaybettik. Sizlerden kaçıyorduk. Ama ısrar etitğiniz için bir açıklama yapma gereği duyduk" dedi.

Dayısı Vatan'ı anlattı
Vatan Şaşmaz'ı anlatan dayısı Mete Yılmaz, "Pırlanta gibi bir çocuktu. Geleceği çok parlaktı. Çok samimi, duygusal ve iyi niyetli bir çocuktu. Karıncayı bile incitmek istemeyen birisiydi. Gençliği bizlerle geçti. Elleriyle kazıyarak geldiği ve duayen olabilmek adına çok çalışan bir insandı.Geleceğin Halit Kıvanç'ını kaybettik" yorumu yaptı.

Vatan tuzağa düştü
Vatan Şaşmaz'ı öldüren eski manken Filiz Aker ile ilişkisi olup olmadığı yönündeki soruya, "Vatan Şaşmaz hayat dolu bir çocuktu. Ailesine çok bağlıydı. Baba olmayı çok istiyordu ve eşi de hamile idi. Ancak paranomak bir insanın gazabına uğradı. Komplo düzenlendi. Tuzağa düşürüldüğü çok açık" iddialarında bulundu.

Vatan Şaşmaz Vatan Şaşmaz'ın dayısı Mete Yılmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı