Meryem Üzerli ve İbrahim Kutluay aşk mı yaşıyor

Boşanır boşanmaz kendini gecelere atan İbrahim Kutluay güzel oyuncu Meryem Üzerli ile aşk mı yaşıyor.

Meryem Üzerli ve İbrahim Kutluay aşk mı yaşıyor

Boşanmak için uzun çabalar sarf eden çift sonunda boşandı. Fakat bu boşanmanın ardından İbrahim Kutluay kendini gecelere attı. Boşanmayı Meryem Üzerli ile kutlayan Kutluay gecede mekandan beraber ayrıldı.

1 yıldır özel hayatıyla gündeme gelen oyuncu Meryem Uzerli ile İbrahim Kutluay Bebek'teki bir gece kulübünde karşılaşmış. Önce farklı arkadaş gruplarıyla eğlenen ikili, gece yarısından sonra aynı masada oturmaya başlamış.

Sabah 5'e kadar samimi şekilde dans etmişler ve ikili mekanı birlikte terk etmiş. Meryem Uzerli kulüpten çıkarken çok neşeliymiş. Sürekli kahkaha atıyormuş. İbrahim Kutluay ise tedirginmiş. Kapıdaki görevlilere "Çevrede muhabir yok değil mi? Aman fotoğrafımız çekilmesin" demiş

Diğer yandan Eski Milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile manken eşi Demet Şener'in boşanma davasında sona gelindi. Çift, bugün resmi olarak yollarını ayırdı.

Mahkeme, İbrahim Kutluay’ın eski eşine 750 bin lira maddi 600 bin lira da manevi olmak üzere toplam 1 milyon 350 bin lira tazminat ödemesini hükmetti.

Şener, aylık nafaka olarak 13 bin TL alacak. Baba İbrahim Kutluay çocukları için de ayda 14 bin TL ödeyecek. 

İbrahim Kutluay boşandı İbrahim Kutluay Demet Şener Demet Şener ve İbrahim Kutluay boşandı Meryem Üzerli Meryem Üzerli'nin yeni aşkı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mazhar Polat Millet için çalışıyor
Mazhar Polat Millet için çalışıyor
Chelsea’ya şok haber
Chelsea’ya şok haber