Meryem 12. bölüm fragmanı yayınlandı

Kanal D ekranında her Çarşamba yayınlanan dizisi Meryem’in 12.bölüm fragmanı yayınlandı.

Meryem 12. bölüm fragmanı yayınlandı

Başrollerinde Ayça AyşinTuran ile Furkan Andıç’ın başrollerini paylaştığı Meryem’in geri kalan oyuncu kadrosunda ise; Beste Kanar (Naz Sargun), Uğur Demirpehlivan (Gülümser), Necmi Yapıcı (Ertan Komser), Gülden Avşaroğlu (Selma), Tekin Temel (Turan), Efsane Odağ (Zeliş), Yıldırım Beyazıt (Orhan), Sonat Dursun (Rıza), Aydan Kaya (Elif), Mutlu Güney (Arif Akça) isimleri yer alıyor.

Diğer yandan yayınlanan 12.bölüm fragmanın da Savcı Oktay’a âşık olan ve ihanete uğradığı için kaza davasında Savaş’a yardımcı olan Avukat Beliz’in kardeşi Berk yurt dışından gelecek ve kendisini entrikalarla çevrili bir dünyanın ortasında bulacak.

Yıllarca yurt dışında yaşayan Berk, Türkiye’ye dönüş sebebini ablasına babasının katilini bulmak olarak açıklayacak.
Beliz öldü bildiği babasının Savaş’ın babası Yurdal Sargun tarafından öldürüldüğünü öğrenince büyük bir şok yaşayacak. Oktay’ın Meryem’in kafasını karıştırmak ortaya attığı evin ise kime at olduğu ve kaza ile nasıl bir bağlantısının bulunduğu merak konusu.


Söz dizisi 11. Bölümde Yaşananlar?
Geçtiğimiz hafta yayınlanan 11. bölümünde, Meryem Oktay ile birlikte babasının son sözlerini söylediği hemşirenin peşine düşmüşlerdi. Hemşirenin Meryem’ verdiği notta yazanlar ise Meryem’ e hiç inandırıcı gelmemişti.
Savcı Oktay bir takıntı haline getirdiği Meryem’i düşmanı Savaş’tan kıskanmaya başlamış ve bu durumu Meryem’ söyleyince ölüm tehdidi almıştı.

Tehdide fırsat vermeyen Oktay ise; Meryem’i taciz etmeye kalkışmıştı. Meryem Oktay’ın elinden son anda kurtulurken, Oktay’a platonik âşık olan Derin ise bir anlık sinirle kazaya dair bütün gerçekleri Yurdal’a anlatmış ve Oktay iyice köşeye sıkışmıştı. Kaza soruşturmasını birlikte yürüten ve yaşadıkları fikir ayrılıkları nedeniyle bir türlü anlaşamayan Güçlü ile Burcu ise hayranlarına bir sürpiz yapmış ve ileride başlaması muhtemel olan ilişkilerine ilk adımların atmışlardı.

Meryem 12. bölüm fragmanı İzlemek İçin Linke Tıklayınız

 

Meryem 12. bölüm Meryem 12. bölüm fragmanı izle Meryem dizisi 12. bölümde yaşananlar Meryem Savaş Meryem Savcı Meryem fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor