Meryem 10. bölüm fragmanı yayınlandı

Kanal D ekranının yakından takip edilen ve yayınlandığı günden bu yana tüm dikkatleri üzerine toplamayı başaran dizisi Meryem’in 10. bölüm fragmanı yayınlandı.

Meryem 10. bölüm fragmanı yayınlandı

Yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan’ın Senaryosunu Emre Özdür ve Başar Başarır'ın yazdığı dizi Tmc imzası taşırken, başrollerinde ise, Furkan Andıç ve Ayça Ayçin Turan yer alıyor. Meryem son bölümü ile dün akşam herkesi ekran başına kilitledi. Oktay üzerindeki şüpheler artarken Meryem'in babası konuşmaya başladı. Meryem ve Savaş, Oktay'dan önce hastaneye ulaşacak mı? Meryem 10. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

Meryem 9. Bölümde neler yaşandı?
Çarşamba akşamları ekrana gelen Meryem dizisinde bu hafta Oktay'ın katil olduğu gerçeği ortaya çıkıyor. Meryem ve Beliz olayı öğreniyor. Beliz, Oktay hakkında artık bir karar vermek durumunda kalır. Diğer yandan Burcu’nun uğradığı saldırıyı gören Güçlü silahdan çıkan kurşunla yere yığılır. Savaş acı gerçeği öğrendiğinde elinden telefonu düşürür. Meryem Oktay’ı, Yurdal’ın rezidansında suçüstü yakalar. Burcu ve Güçlü, kol düğmesinin kime ait olduğunu bulmaya kararlıdır. Fakat onları büyük bir tehlike beklemektedir. Oktay’a deliler gibi aşık olmasına rağmen katil olduğunu öğrendikten sonra Beliz, Oktay’la ilgili bir karar vermek zorunda kalır. İçini kimseye dökemeyen Meryem artık dayanamayıp Selma’ya kaza gecesi olanlarla ilgili bir itirafta bulunmak üzeredir. Uzak durması gereken Savaş ve Meryem olanlardan sonra artık çok daha yakınlardır. Arif ise konuşmak üzeredir ve ilk yapacağı şey Oktay’ın foyasını ortaya çıkarmaktır.

Meryem 10. bölüm fragmanı Meryem 10. bölüm fragmanı izle Meryem 10. bölüm Meryem dizisi 10.bölüm fragmanı Meryem Meryem dizisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı