Merve Çağıran Kalp Atışı dizisinde

Show TV ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Kalp Atışına Merve Çağıran transferi.

Merve Çağıran Kalp Atışı dizisinde

İlgiyle izlenen dizi Kalp Atışı’nda Eylül’ün üvey kardeşini canlandırmak için güzel oyuncu Merve Çağıran düşünülüyormuş. Öykü Karayel ve Gökhan Alkan’ın başrolünü oynadığı Show Tv’nin uyarlama dizisi Kalp Atışı oyuncu kadrosu genişliyor. Dizi’de tansiyonu yükseltmesi beklenen Eylül’ün üvey kardeşini canlandıracak isim için arayış devam ediyorken ortaya önemli bir iddia atıldı.

Cuma günlerinin sevilerek izlenen dizisi Kalp Atışı’na yeni bir oyuncu dahil oluyor. Doktor Eylül Erdem’in babası ve üvey annesinin ortaya çıkması ile birlikte, üvey kardeşte geliyor. MF Yapım imzalı, Makbule Kosif, Eda Tezcan ve Melis Veziroğlu Yılmaz’ın senaryosunu yazdığı dizi bu Cuma yeni bölümü ile ekranlarda olacak. Eylül’ün üvey kardeşi ise 11. bölümde izleyici karşısına çıkacak.

Söz konusu rol için puhu Tv’de yayınlanan Fi’de rol alan genç oyuncu Merve Çağıran’ın bu karakteri canlandırma ihtimali de yüksek görünüyor. Babaannesinin intikamını almak, ameliyat masasında öldürüldüğünü kanıtlamanın savaşını veren Eylül’ün kız kardeşinin diziye getireceği gelen bilgiler arasında.

Merve Çağıran Merve Çağıran'ın yeni projesi belli oldu Merve Çağıran kimdir Kalp Atışı'na bomba transfer Kalp Atışı Eylül'ün üvey kardeşi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı